پذیرش غیر حضوری

 

راهنماي پذيرش غيرحضوري پذيرفته‌شدگان

"تذکر: برای نمایش اندازۀ بزرگتر تصاویر بر روی آن‌ها کلیک نمایید."

گام اول ) اتصال به سيستم

در صفحه مرورگر خود آدرس اینترنتی http://app.qhu.ac.ir را وارد نمایید و در صفحه‌ای که ظاهر می شود با وارد نمودن مشخصات اعلام شده در قسمت شناسه کاربری و رمز عبور و زدن دكمه "ورود" به صفحه ثبت اطلاعات و مدارك درخواستي برويد.

گام دوم ) تكميل فرم اطلاعات اوليه

پس از ورود به سيستم، در بالای صفحه اطلاعات شناسنامه‌اي و پذيرشي شما نمايش داده مي‌شود. در اين صفحه دكمه "فرم اطلاعات اوليه پذيرش" را کلیک کرده و اقدام به تكميل اطلاعات نمائيد. توجه فرمائيد دكمه "ثبت مدارك تحويلي توسط متقاضي" تنها زماني كه فرم اطلاعات اوليه پذيرش را تکمیل كرده باشيد عمل خواهد كرد.

با زدن دكمه "فرم اطلاعات اوليه پذيرش" صفحه مربوط نمايش داده مي‌شود. لطفأ اين فرم را با دقت تكميل نمائيد :

پس از تكميل فرم اطلاعات اوليه پذيرش، جهت تاييد صحت اطلاعات مندرج در فرم، حتمأ عبارت تعهد را علامت زده و سپس دكمه "ثبت" را بزنيد. توجه داشته باشيد فقط درصورت درج تعهد كليد "ثبت" فعال خواهد شد.

گام سوم ) تكميل فرم‌ها

پس از ثبت فرم اطلاعات اوليه پذيرش، فهرست فرم‌ها نمايش داده مي‌شود. در اين مرحله لازم است به ترتيب وارد لينك هر بند شده و فرم مربوطه را تكميل نمائيد. پس از انجام كليه مراحل قسمت تعهد را علامت زده تا كليد "اعلام اتمام عمليات توسط متقاضي" فعال شود. درصورت اطمينان از اتمام كار، كليد "اعلام اتمام عمليات توسط متقاضي" را بزنيد .

توجه 1 : با زدن كليد "اعلام اتمام عمليات توسط متقاضي" امكان تغيير هيچ اطلاعاتي وجود نخواهد داشت و صفحه در حالت مشاهده قرار مي‌گيرد. لذا پس از اطمينان از صحت اطلاعات مندرج در فرم‌ها و پيوست مدارك اقدام به زدن اين كليد نمائيد.

گام سوم ) چاپ تاییدیه ثبت نام

گام آخر، چاپ تآییدیه ثبت نام می باشد که پس از اعلام اتمام عملیات توسط متقاضی، و ثبت در مرحله آخر از طریق دکمه «چاپ تاییدیه ثبت نام» اقدام به اخذ آن می نمایید. به این ترتیب که پس از کلیک بر روی این دکمه، وارد صفحه گواهی تاییدیه پذیرش اولیه می شوید، در نهایت می بایست حتما دکمه PDF را کلیک نمایید، تا امکان تهیه نسخه پی دی اف گزارش برای اخذ نسخه چاپی آن نیز از دکمه «چاپ» استفاده نمایید.