تعیین حوزه آزمون

 

 

روند تعیین یا تغییر حوزه آزمون

با توجه به اینکه آزمونهای مرکز آموزش الکترونیکی، بصورت همزمان در کلیه نمایندگیهای سراسر کشور برگزار می‌گردد، لازم است دانشجو ضمن تعیین حوزه آزمون (نمایندگی) خود در ابتدای تحصیل، هرگونه تغییر محل آزمون خود در حین تحصیل را نیز در اسرع وقت به اطلاع مرکز برساند تا کارت دانشجویی و سربرگهای چاپ شده پاسخنامه در زمان آزمونها به اسم دانشجو به نمایندگی مربوط ارسال گردد.

تعیین حوزه آزمون و یا تغییر آن تنها به شیوه زیر و در زمان اعلام شده انجام خواهد شد و در غیر اینصورت مرکز مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده برای دانشجو نخواهد داشت.

تعیین حوزه آزمون :

دانشجویان جدیدالورود می‌بایست با ارسال درخواست تغییر حوزه آزمون (همه دروس) از طریق سامانه ارتباط با دانشجویان (SRM)، حوزه آزمون (نمایندگی) خود را تعیین نمایید.

پس از تکمیل درخواست توسط کارشناس امور نمایندگیها ، حوزه آزمون انتخابی در منوی حساب کاربری دانشجو سامانه SRM قابل مشاهده خواهد بود.

مهم: توجه داشته باشید هماهنگی برگزاری آزمونها و ارسال پاسخنامه آزمون دانشجو به نمایندگی فقط در صورت تعیین حوزه آزمون توسط دانشجو صورت می‌گیرد و مسئولیت هرگونه مشکل بواسطه عدم تعیین حوزه آزمون متوجه دانشجو خواهد بود.

تغییر حوزه آزمون :

دانشجویانی که تعیین حوزه آزمون انجام داده و بنا به دلایلی درخواست تغییر حوزه آزمون خود را دارند چنانچه تا اواسط ترم درخواست خود را با ذکر توضیحات لازم ثبت کنند، پاسخنامه آزمون‌ها به نام شخص دانشجو چاپ شده و به محل نمایندگی ارسال می‌شود ولی در صورت ارسال درخواست پس از نیمه ترم و تا قبل از شروع آزمونها، فقط هماهنگی آزمون دانشجو در نمایندگی صورت گرفته و پاسخنامه خام به نامبرده تحویل داده می‌شود.

نکته مهم: دانشجویانی که نسبت به تغییر حوزه آزمون خود دیر اقدام کرده‌اند و پاسخنامه خام از نمایندگی تحویل می‌گیرند، حتما می‌بایست شماره دانشجویی و کد آزمون خود را در پاسخنامه قید و تکمیل نمایند تا زمان تصحیح توسط دستکاه قرائتگر دچار مشکل نشوند.

در صورتی که قصد تغییر حوزه آزمون خود را دارید می‌بایست وارد قسمت درخواستهای آموزشی در زیر منوی دانشجو شوید و گزینه تغییر حوزه آزمون را انتخاب نمایید.

اگر درخواست تغییر حوزه آزمون به صورت تک درس دارید در منوی نوع دروس انتخابی، گزینه «تک درس» را انتخاب کرده و نام درس مورد نظر را ثبت نمایید و چنانچه قصد تغییر تمام آزمون‌ها را دارید گزینه «همه دروس نیمسال جاری» را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید با انتخاب گزینه تک درس و یا همه دروس نیمسال جاری، تغییرات فقط برای ترم جاری صورت می‌گیرد و چنانچه قصد تغییر نمایندگی (بواسطه تغییر کلی محل سکونت) برای تمام آزمونهای خود را تا پایان تحصیل خود دارید حتما گزینه«همه دروس نیمسال جاری و نمیسال های باقی مانده» را انتخاب نمایید.

پس از ثبت و تکمیل تغییر حوزه آزمون، حتما در اسرع وقت با شماره تلفن 02151292344 جهت ثبت نهایی تغییر حوزه آزمون خود تماس بگیرید.

تذکر مهم: اگر دانشجو تا پیش از شروع آزمون‌ها درخواست تغییر را ارسال نکند و برای ثبت نهایی آن تماس نگیرد، مدیریت آزمون و نمایندگی‌ها هیچ‌گونه مسئولیتی درباره اعمال این تغییر و هماهنگی با نمایندگیها جهت برگزاری آزمونها نخواهد داشت.

 

                        جهت ورود به سامانه ارتباط با دانشجویان (SRM) اینجا را کلیک نمائید.

 

راهنمای تصویری درخواست تغییر (تعیین) حوزه آزمون