اعتراض به نمرات

 

مراحل ثبت اعتراض به نمره

روش انجام ثبت اعتراض به نمرات توسط دانشجو

1) برای ورود به سامانه جامع آموزشی ناد به منظور ثبت اعتراض به نمرات، بر روی آیکن این سامانه در صفحه اصلی مرکز آموزش الکترونیکی کلیک نمایید. (تصویر شمارۀ 1)

تصویر (1)

2) در صفحه بعد، نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمائید و سپس کلید را بزنید. (تصویر شمارۀ 2)

نام کاربری = شمارۀ دانشجویی که می بایست طبق مثال روبرو وارد شود: 852215

کلمه عبور = شمارۀ شناسنامه (در صورت عدم ورود با شمارۀ شناسنامه,صفحه کلید را در حالت انگلیسی قرار داده و «پنج صفر» 00000 وارد نمایید.)

تصویر (2)

مشاهده کارنامه و ریزنمرات

3) پس از ورود به سامانه, در ابتدا جهت اطلاع از نمرات خود به زیر منوی مشاهده کارنامه در منوی ثبت نام دروس دانشجو و همچنین برای اطلاع از ریز نمرات (تستی، تشریحی، میان‌ترم، کلاسی، عملی، شفاهی)، به زیرمنوی مدیریت نیم‌سالهای تحصیلی دانشجو ذیل منوی ثبت نام دروس دانشجو مراجعه نمایید. (تصویر شماره 3)

تصویر (3)

4) در ادامه در صفحه مدیریت نیمسالهای مالی دانشجو، از قسمت پایین جدول لیست نیمسالهای دانشجو، آیکن کلیک نمائید. (تصویر شماره 4)

تصویر (4)

5) در صفحه باز شده برای نمایش بهتر گزارش لیست نمرات نیمسال جاری، بر روی لینک نیمسال مورد نظر از ستون سمت چپ و سپس روی آیکون آخرین صفحه کلیک نمایید. همچنین میتوانید نسخه اکسل و PDF از این خروجی را توسط آیکن های مربوطه در بالای صفحه استفاده کنید. (تصویر شماره 5)

تصویر (5)

ورود به مرحل اصلی ثبت اعتراض به نمره

6) با کلیک بر روی منوی ثبت نام دروس دانشجو و کلیک بر روی گزینه ارسال درخواست اعتراض به نمره، به صفحه ثبت اعتراضات می روید. (تصویر شمارۀ 6)

تصویر (6)

7) در صفحه بعد نیمسالهای تحصیلی خود را مشاهده می کنید، لینک اعتراض مربوط به ترم جاری را از ستون " دروس نیمسال تحصیلی دانشجو" انتخاب کنید. (تصویر شماره 7)

تصویر (7)

8) درس مورد نظر را انتخاب نمائید و بر روی دکمه کلیک کنید. (تصویر شماره 8)

تصویر (8)

9) در صفحه بعد متن اعتراض خود را فقط به شیوه زیر (بر طبق توضیح و عکس) وارد و بر روی دکمه کلیک کنید. (موارد ثبت متن اعتراض کلی و خارج از روال ذکر شده بررسی نخواهد شد) (تصویر شماره 9)
  • ثبت اعتراض به نمره تستی با توجه به تصحیح توسط قرائتگر به هیچ وجه بررسی نخواهد شد. (در صورت نیاز از طریق سامانه جامع ارتباط دانشجویان (SRM) مکاتبه نمائید.)

  • متن درخواست، می‌بایست بطور مثال به شیوه زیر تکمیل گردد:

کلاسی: با وجود ارسال تحقیق نمره کامل داده نشده است.

تشریحی: لطفا برگه من بازبینی گردد به نظر نمره‌ام بیشتر شود.

شفاهی: فایل را ارسال کرده ام اما نمره شفاهی منظور نشده است.

عملی: گواهی ورزشی در موعد لازم ارسال کرده ام اما نمره‌ای تعلق نگرفته است.

تصویر (9)

مهم: از ارسال هرگونه متن اضافی در قسمت متن درخواست جداً خودداری نمائید. (به دلیل عدم امکان تفکیک درخواست بر اساس جزئیات نمره (کلاسی، تشریحی، شفاهی، عملی) امکان حذف و عدم بررسی اعتراض وجود خواهد داشت)

10) درخواست شما ثبت شده است. (تصویر شماره 10)

تصویر (10)