اخبار > معادلسازی دروس (تطبیق واحد) برای ورودی های جدید مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

 


  چاپ        ارسال به دوست

معادلسازی دروس (تطبیق واحد) برای ورودی های جدید مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

 

 باسمه‌تعالی

با سلام و احترام؛

به استحضار می‌رساند آن دسته از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد ورودی مهر 1402 (14021) که قصد معادل‌سازی (تطبیق واحد) واحدهای درسی خود را دارند، می‌توانند درخواست خود را به همراه اسکن اصل ریزنمرات از طریق سامانۀ مروارید حداکثر تا روز 1402/09/30 ارسال کنند.

کارتابل اداری/ درخواست های متفرقه دانشجو/ معادلسازی

نکات مهم

  1. ریزنمرات ارسالی حتما باید تأیید شده و دارای مهر و امضای دانشگاه قبلی باشد.

  2.  در ارسال درخواست می‌بایست لیست دروسی که قصد معادل‌سازی دارید (در همۀ ‌نیم‌سالهای تحصیلی مقطع قبلی) نیز اعلام شود. برای مشاهدۀ لیست دروس تمامی رشته‌ها اینجـــــا را کلیک کنید. برای مشاهدۀ سرفصل دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

  3. دانشجویان مقطع کارشناسی که ریزنمرات مقطع قبلی خود را در اختیار ندارند و می‌بایست از سمت دانشگاه برای دریافت ریزنمرات نامه‌نگاری انجام شود نیز در اسرع وقت درخواست خود را مطابق صفحه ارتباط با ما از طریق ایتا برای کارشناس رشته خود ارسال کنند. دقت شود ارسال اطلاعاتی از قبیل نام کامل دانشگاه قبلی، نام کامل رشتۀ قبلی، آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی یا صندوق پستی دانشگاه قبلی و... برای انجام نامه‌نگاری ضروری است. ارسال اسکن مدرک قبلی دانشجو برای انجام معادل‌سازی الزامی است.

  4. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که ریزنمرات مقطع قبلی خود را در اختیار ندارند و می‌بایست از سمت دانشگاه برای دریافت ریزنمرات نامه‌نگاری انجام شود، در اسرع وقت درخواست خود را برای همکاران پذیرش ارسال کنند تا به درخواست آنان رسیدگی شود.

  5. معادل‌سازی دروس فقط برای ورودی مهر 1402 و بهمن 1401 انجام می‌شود و دانشجویان ورودی سالهای گذشته نمی‌توانند درخواست معادل‌سازی ارسال کنند.

  6. معادل‌سازی دروس مطابق دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث انجام خواهد شد. برای مشاهدۀ دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

  7. ریز نمرات دانشجویان و طلابی که در حال تحصیل هستند برای تطبیق واحد قابل قبول نمی‌باشد.

  8. دانشجویان توجه داشته باشند تا زمانی که نتیجۀ درخواست تطبیق واحد ایشان از سوی مدیر محترم ‌گروه علمی اعلام نشده است، امور درس (مشاهدۀ جلسات، تمارین، شرکت در جلسات آن‌لاین و ...) می‌بایست توسط دانشجو انجام و پیگیری شود. 

  9. پس از ثبت دروس معادل‌سازی شده در سامانۀ آموزشی، با توجه به گذشت بیش از 6 هفته آموزشی امکان اضافه کردن درس وجود ندارد؛ فقط درخواست دانشجویان مقطع کارشناسی که انتخاب واحد نیم‌سال 4021 ایشان به زیر کف (12 واحد) رسیده باشد با توجه به نوع درس درخواستی، ظرفیت و محدودیت های کلاس درس ها و ...بررسی خواهد شد. لازم به ذکر است مسئولیت دروس اضافه شده (تعداد جلسات گذشته، آنلاین‌های برگزار شده، تمرین‌های اعلام شده و ...) با دانشجو است.

  10. برای اطلاع از وضعیت شهریۀ دروس معادل‌سازی شده می‌توانید آیین‌نامۀ مالی دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث را از اینجـــــا دریافت کنید.

در صورت وجود هرگونه ابهام، با کارشناسان رشتۀ در روز و ساعات پاسخگویی با شماره‌های اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس برقرار کنید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی


٠٨:٥٦ - چهارشنبه ١٠ آبان ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٩٣    /    تعداد نمایش : ١٩٠٢خروج