اخبار > شروع کلاسها و فعال‌شدن دروس مقطع کارشناسی ورودی مهر 1402

 


  چاپ        ارسال به دوست

شروع کلاسها و فعال‌شدن دروس مقطع کارشناسی ورودی مهر 1402

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

احتراماً به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی مهر 1402 می‌رساند، شروع کلاسها از روز شنبه مورخ 29 مهر ماه می‌باشد. برهمین اساس توجه به نکات زیر الزامی است.

نکات مهم

  1. برای دریافت برنامه کلاسی در سامانه جامع آموزشی (مروارید) از بخش امور آموزشی، دکمه فرم تثبیت انتخاب واحد اقدام کنید.

  2. دانشجویان رشته روانشناسی بخش حضوری تهران می‌توانند شماره کلاسهای خود را از اینجــــا، رشته علوم قرآن و حدیث بخش حضوری تهران می‌توانند شماره کلاسهای خود را از اینجــــا و بخش حضوری قم از اینجــــا مشاهده کنند.

  3. محتوای آموزشی دروسی که به شیوه آفلاین ارائه می‌شوند در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) قابل دسترسی و مشاهده می‌باشد.آخرین مهلت مشاهدۀ دروس برای نیم‌سال جاری 9 دی 1402 می‌باشد. لطفاً به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا قبل از اتمام مهلت اعلام شده همۀ جلسات درسی را مشاهده کنید.

  4. شیوۀ حضور و غیاب جلسات درسی در دروس آفلاین (دروس دارای بستۀ آموزشی) بدین شکل است که دانشجویان برای مشاهدۀ هر جلسه درسی می‌بایست جلسۀ قبل را به صورت کامل مشاهده کرده باشند. جلسۀ اول همۀ دروس به صورت پیش‌فرض فعال می‌باشد.

 

  1. مطابق آیین‌نامۀ‌ آموزشی حضور دانشجویان در جلسات حضوری و تمام آنلاین و مشاهده محتوای آموزشی دروس آفلاین الزامی است و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود. نوع ارائه دروس مطابق جدول ذیل در سامانه ناد تعریف شده است.

نوع ارائه

توضیح

حضوری

کلاس‌ها به شیوۀ حضوری در شعبه ارائه دهنده درس (تهران/ قم/ اصفهان/ مشهد) برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در کلاس درس موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

حضوری و مجازی

کلاس‌ها برای دانشجویان حضوری به صورت حضوری در  شعبه ارائه دهنده درس (تهران/ قم/ مشهد) برگزار می‌شود و برخی جلسات طبق هماهنگی استاد به صورت آنلاین ارائه می‌شود.

حضوری و آنلاین

کلاس‌ها برای دانشجویان حضوری به صورت حضوری در  شعبه ارائه دهنده درس (تهران/ قم/ مشهد) برگزار می‌شود و همزمان برای دانشجویان بخش مجازی به صورت آنلاین ارائه می‌شود.

تمام آنلاین

کلاس‌ها به صورت الکترونیکی در سامانه‌ مشاهده دروس برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات آن‌لاین موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

آفلاین (دارای بسته درسی)

دارای محتوای آموزشی الکترونیکی (بسته آموزشی، فایل صوتی و ...) می‌باشد و دانشجو می‌بایست محتوای آموزشی را مشاهده کند و عدم مشاهده بیش از سه شانزدهم جلسات درسی موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

عملی

 گذراندن بخش عملی دروس تربیت بدنی و ورزش1 در مراکز ورزشی الزامی می باشد. (ویژه دانشجویان مجازی)

  1. دقت شود لیست دروس تایید شده در سامانۀ جامع آموزشی مروارید با دروس فعال‌شده در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) می‌بایست یکی باشد. هرگونه مغایرت در این زمینه را به کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده اطلاع دهید.

  2. برای ارتباط با کارشناسان ادارۀ ارائه دروس و آزمون مطابق روز و ساعت اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ ارائه دروس و آزمون


١٣:٣٠ - جمعه ٢٨ مهر ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٩٣٠٣خروج