اخبار > مهلت باقیمانده برای شرکت در کلاس‌ها و مشاهده جلسات درسی

 


  چاپ        ارسال به دوست

مهلت باقیمانده برای شرکت در کلاس‌ها و مشاهده جلسات درسی

باسمه تعالی

 

 

 

 

باسمه تعالی

با سلام وعرض ادب؛

 احتراماً پیرو اطلاع‌رسانی قبلی، آخرین مهلت برای مشاهدۀ جلسات درسی برای دروس آف‌لاین(دروسی که بسته درسی دارند) در سامانۀ مشاهدۀ دروس، 3 دی‌ماه 1401(غیرقابل تمدید) می‌باشد. لذا لازم است مدیریت زمان و برنامه‌ریزی لازم برای مشاهدۀ جلسات درسی در فرصت باقیمانده تا پایان‌ترم، توسط دانشجویان انجام شود.

 نکات مهم

  1. حضور و غیاب دروسی که به شیوه ارائه آن‌لاین و حضوری ارائه شده، توسط استادان محترم در حال انجام است.

  2. دانشجویانی که مطابق ضابطۀ وزارت علوم، غیبت بیش از سه شانزدهم داشته باشند، مانند سنوات گذشته، محروم از آزمون می‌شوند و مجوز شرکت در آزمون پایان ترم را ندارند(در صورت شرکت در آزمون، نمرۀ ایشان اعلام نخواهد شد.)

  3. دانشجویان می‌بایست همۀ بخشهای مربوط به جلسات درسی در دروس آف‌لاین را به صورت کامل مشاهده کنند تا حضور ایشان در سامانه ثبت شود.

  4. پس از مهلت اعلام شده هیچ عذری از سوی دانشجویان اعم ازمشکلات فنی، آموزشی و... قابل پذیرش نخواهد بود. لذا لازم است دانشجویان نسبت به رفع مشکلات خود اقدام و برنامه‌ریزی لازم جهت مشاهدۀ دروس را داشته باشند.

  5. تاریخ ذکر شده برای مشاهدۀ دروس، به معنای بسته‌شدن سامانۀ مشاهدۀ دروس و غیرفعال شدن بسته‌های درسی نیست و فقط مربوط به حضور و غیاب دانشجویان می‌باشد. بدیهی است بسته‌های درسی تا آخرین روز برگزاری آزمون‌های پایان ‌نیم‌سال 4011 در سامانۀ مشاهدۀ دروس باقی می‌ماند.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و  ارائۀ دروس


١١:٤٢ - چهارشنبه ٩ آذر ١٤٠١    /    عدد : ٢٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٦٣خروج