اخبار > تطبیق واحد ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی بهمن 1401

 


  چاپ        ارسال به دوست

تطبیق واحد ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی بهمن 1401

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی  بهمن 1401 (ترم 4012) می‌رساند، برای معادل‌سازی (تطبیق واحد) واحدهای درسی می‌توانند درخواست خود را به همراه فایل اسکن‌شده ریزنمرات از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، منوی درخواست‌ رسیدگی ویژه حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه 1402 ارسال کنند. برای مشاهدۀ راهنمای ارسال درخواست رسیدگی ویژه از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM اینجـــــا را کلیک کنید.

نکات مهم

 1. ریزنمرات ارسالی حتما باید تأیید شده و دارای مهر و امضای دانشگاه قبلی باشد.

 2. دانشجویانی که ریزنمرات مقطع قبلی خود را در اختیار ندارند و می‌بایست از سمت دانشگاه برای دریافت ریزنمرات نامه‌نگاری انجام شود نیز در اسرع وقت درخواست خود را از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، منوی رسیدگی ویژه ارسال کنند. دقت شود ارسال اطلاعاتی از قبیل نام کامل دانشگاه قبلی، نام کامل رشتۀ قبلی، آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی یا صندوق پستی دانشگاه قبلی و... برای انجام نامه‌نگاری ضروری است. ارسال اسکن مدرک قبلی دانشجو برای انجام معادل‌سازی از طریق سامانه SRM الزامی است. همچنین در ارسال درخواست می‌بایست لیست دروسی که قصد معادل‌سازی دارید (در همۀ ‌نیم‌سالهای تحصیلی مقطع قبلی) نیز اعلام شود. برای مشاهدۀ لیست دروس تمامی رشته‌ها اینجـــــا را کلیک کنید. برای مشاهدۀ سرفصل دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

 3. با توجه به فعال‌سازی مشروط سامانه SRM برای دانشجویان ورودی مهر 1401، تاکید می‌شود برای ارسال درخواست تطبیق واحد حتما از منوی رسیدگی ویژه استفاده شود و درخواستها از منوی تطبیق واحد ارسال نشود.

 4. معادل‌سازی دروس فقط برای ورودی‌سال 1401 انجام می‌شود و دانشجویان ورودی سالهای گذشته نمی‌توانند درخواست معادل‌سازی ارسال کنند.

 5. معادل‌سازی دروس مطابق دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث انجام خواهد شد. برای مشاهدۀ دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

 6. با توجه به امکان پیوست‌کردن فقط یک فایل در سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، چنانچه ریزنمرات دانشجویان بیش از یک صفحه باشد، فایل اسکن صفحات تجمیع‌شده و به صورت یک فایل فشرده (ZIP) ارسال شود.

 7. ریز نمرات دانشجویان و طلابی که در حال تحصیل هستند برای تطبیق واحد قابل قبول نمی‌باشد.

 8. دانشجویان توجه داشته باشند تا زمانی که نتیجۀ درخواست تطبیق واحد ایشان از سوی مدیر محترم ‌گروه علمی اعلام نشده است، امور درس (مشاهدۀ جلسات، تمارین، شرکت در جلسات آن‌لاین و ...) می‌بایست توسط دانشجو انجام و پیگیری شود. 

 9. در صورت موافقت گروه علمی با تطبیق واحد دانشجو و ثبت آن در سامانه ناد، ممکن است دروس تطبیق یافته از سامانه مشاهده دروس حذف نشود ولی ملاک دانشجو برای پیگیری امور درسی انتخاب واحد نهایی وی در سامانه آموزشی ناد است. در صورت وجود ابهام دانشجویان می توانند با کارشناس رشته خود مرتبط شوند.

 10. پس از ثبت دروس معادل‌سازی شده در سامانۀ آموزشی، امکان اضافه کردن درس فقط برای آن دسته از دانشجویان که انتخاب واحد نیم‌سال 4012 ایشان به زیر کف (12 واحد) رسیده باشد میسر خواهد بود، لازم به ذکر است مسئولیت دروس اضافه شده (آنلاین‌های برگزار شده، تمرین‌های اعلام شده و ...) با دانشجو است.

 11. برای اطلاع از وضعیت شهریۀ دروس معادل‌سازی شده می‌توانید آیین‌نامۀ مالی دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث را از اینجـــــا دریافت کنید.

در صورت وجود هرگونه ابهام، با کارشناسان رشته در روز و ساعات پاسخگویی با شماره‌های اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس برقرار کنید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


٠٩:١٧ - دوشنبه ١ اسفند ١٤٠١    /    عدد : ٢٧٨٧    /    تعداد نمایش : ٥٣٣خروج