اخبار > با ثبت نمرات آزمونهای پایان ترم 4011 اعتراض به نمرات فعال شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

با ثبت نمرات آزمونهای پایان ترم 4011 اعتراض به نمرات فعال شد

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و ادب خدمت دانشجویان گرامی؛

احتراماً ضمن گرامیداشت چهل و چهارمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و تبریک بعثت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) و آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی، به اطلاع می‌رساند، با توجه به ثبت نمرات آزمون‌های پایانی نیم‌سال 4011 در سامانه آموزشی ناد توسط اساتید محترم، ضمن امکان مشاهده نمرات نهایی از روش زیر، بازه ثبت اعتراض به نمرات از امروز به مدت 72 ساعت فعال شده است.

  • منوی ثبت نام دروس دانشجو > زیرمنوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام >  دکمه مشاهده کارنامه

  • منوی ثبت نام دروس دانشجو > زیر منوی ارسال درخواست اعتراض به نمره > کد نیم‌سال 4011 ذیل ستون (عنوان) دروس نیم‌سال تحصیلی دانشجو - کلیک بر روی «...» که از این طریق امکان ثبت اعتراض به نمره وجود دارد.(حتماً راهنمای ثبت اعتراضات را از اینجا دقیقا مطالعه نمائید)

 نکات قابل توجه

  • ثبت اعتراض به نمرات از امروز سه‌شنبه مورخ 25 بهمن‌ماه تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 28 بهمن ماه 1401 در سامانه آموزشی ناد فعال است.

  • با توجه به عدم ثبت نمرات برخی دروس بسیار محدود، پیگیری ویژه از اساتید این دروس جهت ثبت نمرات در اسرع وقت در حال انجام بوده و در صورت ثبت نمرات در بازه اعتراضات، امکان ثبت اعتراض برای این دروس نیز میسر خواهد بود.

  • در ثبت دقیق متن اعتراض دقت نمایید، چرا که ثبت اعتراض به نمره برای هر درس صرفاً یک‌بار امکان‌پذیر بوده و امکان ویرایش متن ارسالی (حتی در صورت عدم درج متن اعتراض) وجود ندارد.

  • اعتراضات پس از اتمام بازه درخواست اعتراض به نمره بررسی و نتیجه توسط اساتید محترم تا قبل از بازه حذف و اضافه ترم آتی در سامانه ناد اعمال خواهد شد.

  • برای پیگیری هر گونه مشکل در خصوص اعلام نمرات، از طریق سامانه ارتباط با دانشجویان(SRM)، با ثبت درخواست رسیدگی ویژه مکاتبه نمائید. توجه داشته باشید که در متن درخواست حتما شماره دانشجویی، نام درس و کد نیم‌سال تحصیلی را قید کنید تا درخواست شما بررسی شود.

  • تاکید می‌شود برای ثبت اعتراض به نمرات از دستگاه‌های موبایل و تبلت استفاده نشود در این صورت امکان عدم ثبت درخواست اعتراض وجود دارد که مسئولیت آن به عهده دانشجو خواهد بود.

  • حتما در متن درخواست از اعداد انگلیسی در صورت نیاز استفاده نمایید زیرا اعداد فارسی بصورت علامت سوال برای اساتید محترم ارسال و نمایش داده خواهد شد. 

  • انجام تسویه حساب مالی برای ثبت اعتراض ضروری است.

لازم به ذکر است با توجه به آئین‌نامه آموزشی دانشگاه، اساتید محترم دانشگاه صرفاً تا دو نیم‌سال موظف به آرشیو سوابق آزمون‌ها می‌باشند، لذا در صورت عدم اعلام نمرات حتماً در اسرع وقت موضوع را از کارشناسان آزمون پیگیری نمایید، چون پس از مدت ذکر شده امکان بررسی و اعلام نمره عملاً ممکن نخواهد بود و دانشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

برای ورود به سامانه آموزشی ناد اینجا را کلیک نمائید.

با آرزوی موفقیت

اداره آزمون و نمایندگیها


٠٩:١٢ - سه شنبه ٢٥ بهمن ١٤٠١    /    عدد : ٢٧٨٥    /    تعداد نمایش : ٧٦٢خروج