اخبار > شروع کلاسهای ترم 4012 و فعال‌شدن دروس

 


  چاپ        ارسال به دوست

شروع کلاسهای ترم 4012 و فعال‌شدن دروس

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

احتراماً ضمن تبریک ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران به استحضار دانشجویان تمامی مقاطع می‌رساند، بررسی انتخاب واحد دانشجویانی که در بازه 8 الی 11 بهمن اقدام به انتخاب واحد در نیم‌سال دوم تحصیلی 1402-1401 (ترم 4012) کرده‌اند  توسط کارشناسان رشته در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) انجام شده است. برهمین اساس توجه به نکات ذیل ضروری است.

نکات مهم

1- شروع کلاسها برای همه دانشجویان در همه مقاطع از روز یکشنبه مورخ 23 بهمن 1401 می‌باشد. انتخاب واحد دانشجویان ورودی بهمن 1401 در سامانه آموزشی ناد انجام و شروع کلاسها از روز یکشنبه مورخ 23 بهمن 1401 خواهد بود.

 2- کلاسهای بخش حضوری در تمامی مقاطع به شیوه حضوری برگزار می‌شود. برای مشاهده شماره کلاسهای بخش حضوری تهران اینجــــا و برای مشاهده شماره کلاسهای بخش حضوری قم اینجــــا را کلیک کنید. همچنین برنامه کلاسی اساتید در بخش حضوری برای دروس تمام آن‌لاین در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) از طریق منوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت‌نام و دکمه مشاهده و چاپ برنامه هفتگی قابل مشاهده می‌باشد.

3- محتوای آموزشی دروسی که به شیوه آفلاین ارائه می‌شوند در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) قابل دسترسی و مشاهده می‌باشد.آخرین مهلت مشاهدۀ دروس برای نیم‌سال جاری 15 خرداد 1402 می‌باشد. لطفاً به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا قبل از اتمام مهلت اعلام شده همۀ جلسات درسی را مشاهده کنید.

4- شیوۀ حضور و غیاب جلسات درسی در دروس آفلاین (دروس دارای بستۀ آموزشی) بدین شکل است که دانشجویان برای مشاهدۀ هر جلسه درسی می‌بایست جلسۀ قبل را به صورت کامل مشاهده کرده باشند. جلسۀ اول همۀ دروس به صورت پیش‌فرض فعال می‌باشد.

 

5- مطابق آیین‌نامۀ‌ آموزشی حضور دانشجویان در جلسات حضوری و تمام آنلاین و مشاهده محتوای آموزشی دروس آفلاین الزامی است و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود. نوع ارائه دروس مطابق جدول ذیل در سامانه ناد تعریف شده است.

نوع ارائه

توضیح

حضوری روزانه

کلاس‌ها به شیوۀ حضوری در شعبه ارائه دهنده درس (تهران/ قم/ اصفهان/ مشهد) برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در کلاس درس موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

تمام آنلاین

کلاس‌ها به صورت الکترونیکی در سامانه‌ مشاهده دروس برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات آن‌لاین موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

آفلاین (دارای بسته درسی)

دارای محتوای آموزشی الکترونیکی (بسته آموزشی، فایل صوتی و ...) می‌باشد و دانشجو می‌بایست محتوای آموزشی را مشاهده کند و عدم مشاهده بیش از سه شانزدهم جلسات درسی موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

عملی

 گذراندن بخش عملی دروس تربیت بدنی و ورزش1 در مراکز ورزشی الزامی می باشد. (ویژه دانشجویان مجازی)

6- دقت شود لیست دروس تایید شده در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) با دروس فعال‌شده در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) می‌بایست یکی باشد. هرگونه مغایرت در این زمینه را به کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده اطلاع دهید.

7- برای ارتباط با کارشناسان ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس مطابق روز و ساعت اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


١٤:٣٥ - پنج شنبه ٢٠ بهمن ١٤٠١    /    عدد : ٢٧٨٣    /    تعداد نمایش : ١٣٠٣خروج