اخبار > برگزاری آزمون معرفی به استاد در اسفند 1401

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون معرفی به استاد در اسفند 1401

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 با سلام و عرض ادب

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت زینب سلام‌الله علیها

احتراماً به استحضار دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی(بخش‌های حضوری و مجازی) و کارشناسی‌ارشد (بخش مجازی) می‌رساند، آزمون‌های معرفی به استاد روز‌های دوشنبه و سه شنبه مورخ 22 و 23 اسفند ماه 1401 برگزار خواهد ‌شد. لذا دانشجویانی که شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد را دارند می‌بایست از طریق درخواست رسیدگی ویژه در سامانۀ ارتباط با دانشجویان (SRM) حداکثر تا ساعت 24 روز یکشنبه 23 بهمن ماه اقدام به ارسال درخواست برای کارشناس رشته خود کنند. در متن درخواست حتماً موارد زیر ذکر شود:

1. نام کامل دروس

2. نمایندگی محل آزمون (برای دانشجویان بخش مجازی این مهم الزامی است)

3. شمارۀ همراه در دسترس (برای اطلاع رسانی منابع و تاریخ آزمون).

شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد

         مقطع کارشناسی

1. طبق آئین نامۀ آموزشی چنانچه دانشجویی کلیۀ دروس رشتۀ خود را پاس کرده باشد و برای دانش آموختگی حداکثر 2 درس نظری داشته باشد، با تأیید گروه آموزشی و با رعایت سقف واحدهای آن نیم‌سال می‌تواند دروس را به صورت معرفی به استاد در آن نیم‌سال بگذراند.

2.  امکان اخذ دروس عملی و عملی- نظری به صورت ارائه به استاد وجود ندارد و در نیم‌سال باید اخذ شود. برای مشاهدۀ لیست دروس عملی اینجــــا را کلیک کنید.

        مقطع کارشناسی‌ارشد (ویژه دانشجویان مجازی)

1. طبق نظام‌نامه یادگیری الکترونیکی چنانچه دانشجویان بخش مجازی حداکثر تا دو درس موفق به کسب نمره قبولی در نیم سال های گذشته نشده باشند، می توانند دروس مورد نظر را به پیشنهاد گروه و تأیید شورای آموزشی دانشگاه به صورت معرفی به استاد مجدداً اخذ کنند.

       نکات مهم

  • برای مشاهده شیوه نامه معرفی به استاد اینجـــا را کلیک کنید.

  • اطلاع رسانی زمان دقیق آزمون‌ها تا تاریخ 7 اسفند ماه 1401 برای دانشجویانی که دروس معرفی به استاد ایشان تأیید شده باشد، انجام می‌شود.

  •  وضعیت تحصیلی دانشجویانی که درخواست ارسال کرده‌اند بررسی و در صورت مشمول بودن، هماهنگی لازم برای برگزاری معرفی به استاد در بازۀ زمانی اعلام شده انجام می‌شود. با توجه به اطلاع‌رسانی در این زمینه، درخواست‌های خارج از بازه بررسی نخواهد شد و دانشجویان می‌بایست درخواست خود برای دورۀ بعدی برگزاری آزمون معرفی به استاد ارسال کنند.

  • طبق ابلاغیۀ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آزمون‌های معرفی به استاد به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


٠٩:٠٧ - دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١    /    عدد : ٢٧٨٠    /    تعداد نمایش : ١٤٢٨خروج