اخبار > اطلاع‌رسانی زمان باقیمانده تا پایان مهلت مشاهده دروس

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاع‌رسانی زمان باقیمانده تا پایان مهلت مشاهده دروس

دانشگاه قرآن و حدیث

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 

با سلام وعرض ادب؛

به اطلاع دانشجویان بخش‌های حضوری و مجازی در همه مقاطع(کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری) می‌رساند، فقط 2 هفته به پایان مهلت مشاهدۀ جلسات برای دروس آف‌لاین (دروسی که بسته درسی دارند) در سامانۀ مشاهدۀ دروس (LMS) باقی مانده است. پیرو اطلاع‌رسانی در آغاز نیم‌سال تحصیلی، آخرین مهلت برای مشاهدۀ جلسات درسی روز یکشنبه مورخ 15 خرداد ماه 1401(غیرقابل تمدید) می‌باشد. لذا لازم است مدیریت زمان و برنامه‌ریزی لازم برای مشاهدۀ جلسات درسی در فرصت باقیمانده تا پایان‌ترم، توسط دانشجویان انجام شود.

نکات مهم

  1. حضور و غیاب دروس ارائه آن‌لاین (دروسی که بستۀ ‌درسی ندارند و به صورت آن‌لاین ارائه شده‌اند)، توسط اساتید محترم انجام خواهد شد.

  2.  دانشجویان می‌بایست همۀ بخشهای مربوط به جلسات درسی در دروس آف‌لاین را به صورت کامل مشاهده کنند تا حضور ایشان در سامانه ثبت شود.

  3. پس از مهلت اعلام شده (15 خرداد ‌ماه) هیچ عذری از سوی دانشجویان اعم ازمشکلات فنی، آموزشی و... قابل پذیرش نخواهد بود. لذا لازم است دانشجویان نسبت به رفع مشکلات خود اقدام و برنامه‌ریزی لازم برای  مشاهدۀ دروس را داشته باشند.

  4. تاریخ ذکر شده برای مشاهدۀ دروس، به معنای بسته‌شدن سامانۀ مشاهدۀ دروس و غیرفعال شدن بسته‌های درسی نیست و فقط مربوط به حضور و غیاب دانشجویان می‌باشد. بدیهی است بسته‌های درسی تا آخرین روز برگزاری آزمون‌های پایان ‌نیم‌سال 4002 در سامانۀ مشاهدۀ دروس باقی می‌ماند.

  5. دانشجویانی که مطابق ضابطۀ وزارت علوم، غیبت بیش از 16/3 داشته باشند، مانند سنوات گذشته، محروم از آزمون می‌شوند و مجوز شرکت در آزمون پایان ترم را ندارند (در صورت شرکت در آزمون، نمرۀ ایشان اعلام نخواهد شد.)

  6.  اسامی محرومین از آزمون پس از پایان مهلت اعلام‌ شده طی اطلاعیه‌ای از همین طریق اعلام خواهد شد.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


١٠:١٠ - دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ٢٦٥٠    /    تعداد نمایش : ١٧٢٣خروج