پرداخت الکترونیکی

 

 

راهنمای پرداخت الکترونیک شهریه

برای ورود به نرم افزار ناد به طریق زیر عمل کنید:

شماره کاربری = شماره دانشجویی
رمز عبور = شماره شناسنامه ( یا پنج صفر ( 00000 ) )

پس از ورود به نرم‌افزار روی منوی «ثبت نام دروس دانشجو» کلیک کرده و زیر منوی «مدیریت نیسال‌های تحصیل دانشجو» را انتخاب کنید.

در صفحۀ جدید بر روی دکمۀ «پرداخت الکترونیکی بانک ملی» کلیک کنید.

در اين صفحه مبلغ قابل پرداخت بر اساس محاسبات شهريه متغیر انتخاب واحد نمايش داده ميشود و امكان پرداخت حداقل مبلغ در نظر گرفته شده توسط دانشکده و همچنين مبالغ بيشتر از حداقل وجود دارد.

در صورتيكه دانشجو در نظر داشته باشد "حداقل ميزان قابل پرداخت "را پرداخت نماید كافی است دكمه "پرداخت الكترونيكی / تاييد مالی" را انتخاب کرده تا به بانک متصل شود.

در صورتيكه دانشجو در نظر داشته باشد "پرداخت بيش از حداقل" را انجام دهد در مقابل عنوان "پرداخت بيش از حداقل" مبلغ مورد نظر خود را وارد نموده (پرداخت كل شهريه را هم شامل ميشود) و سپس دكمه "پرداخت الكترونيكی / تاييد مالی" را انتخاب کرده و به بانک متصل شود.

در صفحه " سامانه پرداخت اينترنتی " اطلاعات كارت اينترنتی را به طور صحيح وارد نمایید.

دكمه "تایید" فعال شده و با انتخاب آن مبلغ انتخاب شده از حساب دانشجو كسر گردد. راهنمای پرداخت الکترونیکی در صفحۀ پرداخت وجود دارد.

در صورتيكه موجودی حساب دانشجو كافی باشد سامانه بانک ملی موفقیت آمیز بودن پرداخت را اعلام کرده و دراین صفحه لازم است دکمۀ تایید پرداخت را کلیک کرده تا اطلاعات پرداخت به دانشکده اعلام شود.

پس از کلیک کردن دکمۀ تایید پرداخت به صفحه پرداخت های انجام شده منتقل می شوید و وضعیت "تایید شده" قابل مشاهده است .

در صورتيكه اطلاعات كارت صحيح وارد نشده باشد و يا موجودی حساب دانشجو كافی نباشد عمليات پرداخت انجام نمی شود, و در وضعیت در حال پرداخت باقی می ماند.

پرداخت‌های با وضعیت «درحال پرداخت»

پرداخت های با وضعیت «درحال پرداخت» در قسمت پایین صفحۀ پرداخت الکترونیکی قرار می گیرد, برای اخذ تایید بانک برای پرداخت های با این وضعیت, رکورد پرداخت را انتخاب کرده و دکمۀ «اخذ تایید بانک» کلیک شود.

با کلیک بر روی این دکمه می توانید پرداختهایی که در وضعیت در حال پرداخت باقی مانده اند بررسی کرده, و در صورت تایید بانک, در فهرست پرداخت انجام شده با وضعیت «تایید شده» قرار می گیرند.