دانش آموختگان

 

دریافت: گواهی نامه موقت/دانشنامه/ مدارک موجود در پرونده

آخرین به روزرسانی (1399/08/25)

با سلام؛

در این اطلاعیه، راهنمایی و اطلاعات لازم برای دریافت مدارک دانش آموختگان و دانشجویان انصرافی و اخراجی (پس از انجام تسویه حساب) ذکر شده است.

شخص دریافت کننده و مدارک لازم برای تحویل گواهی موقت و دانشنامه

تحویل مدرک تنها به شخص دانش آموخته امکان پذیر است.

در روز تحویل مدرک به همراه داشتن اصل کارت دانشجویی، کارت ملی، شناسنامه و برای آقایان علاوه بر موارد قبلی، اصل مدرک معتبر نظام وظیفه الزامی است (طلاب با کارت حوزوی تمدید شده تا روز دریافت مدرک).

دریافت دانشنامه: مدرک دانشنامه حداقل یکسال پس از صدور گواهی موقت و بدون نیاز به درخواست دانشجو آماده شده و دریافت آن نیاز به هماهنگی قبلی تلفنی با بخش بایگانی قبل از حضور دارد.

تذکر 1: گواهی نامه موقت تا زمان صدور دانشنامه اعتبار داشته و اعطای دانشنامه، صرفا پس از دریافت گواهی نامه موقت از دانشجو انجام خواهد شد.

تذکر 2: دانش آموختگانی که در گواهی موقت صادره این مرکز، قید تعهد خدمت آموزش رایگان در مقطع قبل وجود دارد، لازم است علاوه بر گواهی موقت، دانشنامه مقطع قبل خود را تحویل نمایند تا امکان دریافت دانشنامه از این مرکز را داشته باشند.

 

ساعات پاسخگویی و مراجعه برای دریافت مدارک

پاسخگویی تلفنی کارشناس امور دانش آموختگان روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 11:30 با شماره تماس 51290-021 داخلی 16 امکان پذیر می‌باشد.

ساعات مراجعه برای تحویل گواهینامه موقت پایان تحصیلات و مدارک موجود در پرونده (دانشجویان انصرافی و اخراجی)، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 13:30 (به غیر از زمان نماز) می‌باشد.

مکان تحویل مدارک

محل دریافت گواهینامه موقت پایان تحصیلات و دانشنامه به صورت پیش فرض در مرکز دانشگاه در شهر قم به آدرس زیر می‌باشد:

قم، بلوار پانزده خرداد، چهار راه نوبهار، بعد از شهرک جهاد، دانشگاه قرآن و حدیث، مرکز آموزش الکترونیکی. بخش بایگانی

تسهیلات ویژه تحویل مدارک (ویژه دانش آموختگان و دانشجویان انصرافی و اخراجی)

برای تسهیل دریافت گواهینامه موقت پایان تحصیلات، دانشنامه و مدارک دانشجویان انصرافی و اخراجی (پس از انجام کامل امور تسویه حساب) در حال حاضر به صورت آزمایشی، تحویل در تهران و نمایندگی مشهد برای دانشجویان فراهم شده است.

نکته 1: در صورت امکان در آینده نمایندگی‌های منتخب دیگری نیز اضافه خواهند شد.

نکته 2: ارسال و تحویل مدارک صرفا برای دانش آموختگانی که مدرکشان صادر گردیده و مشخصات ایشان در لیست ذیل اعلام شده امکان پذیر است.

نکته 3: دانشجویان انصرافی و اخراجی نیز که امور تسویه آنها با بخش‌های مختلف دانشگاه تکمیل گردیده و از طریق تماس تلفنی با بخش بایگانی مرکز از اتمام مراحل تسویه حساب مطلع شده اند، امکان ارائه درخواست و ارسال به نمایندگی را دارند.

تذکر: دانش آموختگانی که مدارک موقت یا دانشنامه آنها در لیست ذیل وجود ندارد، همچنین دانشجویان انصرافی یا اخراجی که تسویه حساب ایشان به اتمام نرسیده باشد، از تکمیل فرم خودداری نمایند. بدیهی است در صورت عدم توجه و تکمیل فرم به درخواست ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نکته 4: ارسال مدارک، به صورت ماهانه صورت می‌پذیرد و افرادی که امکان انتظار در این بازه زمانی را ندارند لازم است بدون تکمیل این فرم، برای دریافت مدرک خود به دانشگاه قرآن و حدیث به آدرس شهر قم مراجعه کنند.

نکته 5: افرادی که فرم دریافت مدرک را از تاریخ یکم تا بیستم هر ماه تکمیل کنند از یکم تا بیستم ماه بعد از تکمیل فرم، برای دریافت مدرک خود از نمایندگی مهلت دارند و در صورت عدم مراجعه در این بازه زمانی، مدارک به مرکز دانشگاه در قم عودت خواهد شد و دیگر امکان ارسال به نمایندگی وجود ندارد.

 

زمانبدی

توضیحات

یکم تا بیستم هر ماه

تکمیل فرم توسط دانشجو

یکم تا بیستم ماه بعد از تکمیل فرم

دریافت مدرک از نمایندگی

 

نکته 6: ارسال مدارک به نمایندگی مشهد شامل پرداخت 200000 ریال مبلغ هزینه می‌باشد.

تذکر: در صورتی که در مرحله پرداخت الکترونیکی با مشکل مواجه شدید، روزهای دوشنبه و چهارشنبه 10 تا 12 با شماره 51292422-021 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق ارسال درخواست رسیدگی ویژه، مشکل خود را با همکاران محترم مالی مطرح فرمایید و پاسخ خود را دریافت نمایید.

نکته 7: بعد از تکمیل فرم و سررسید زمان تحویل مدارک، لطفا قبل از حضور، با نمایندگی مربوط به صورت تلفنی هماهنگی لازم را انجام دهید.

نکته 8: پس از اتمام مهلت مذکور و در صورت عدم مراجعه برای دریافت مدرک در نمایندگی مربوط، برای اطلاع از محل دریافت مدرک خود، با مرکز قم یا نمایندگی مربوط تماس گرفته شود.

در حال حاضر جهت هماهنگی دریافت مدارک در تهران با کارشناسان رشته (یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 10 تا 11:30 با شماره 02151290 داخلی‌های 12 و 14) و نمایندگی مشهد (05137260437 - 09151013073) تماس گرفته شود.

نکته 9: افرادی که شرایط فوق را دارند، لازم است درخواست خود را از طریق فرم مربوط اعلام کنند. (دانش آموختگان گرامی لطفا قبل از ثبت درخواست ارسال مدرک موقت / دانشنامه، از آماده بودن مدرک خود از طریق لینک پایان صفحه مطمئن شوید)

با عرض تبریک جهت اتمام این دوره تحصیلی به اطلاع می‌رساند در جدول زیر اسامی دانش آموختگانی که گواهینامه موقت پایان تحصیلات یا دانشنامه‌ آنها آماده شده اعلام شده است. خواهشمند است به نکات فوق قبل از حضور برای دریافت مدرک خود توجه فرمایید.

برای مشاهده لیست دانشنامه / گواهی موقت پایان تحصیلات آماده اینجا را کلیک کنید.