نیازمندی های نرم افزاری

 
دانلود فایل > نیازمندی‌های نرم افزاری
نرم افزار اتصال از راه دور
دانلود برنامه رتبه :خيلي خوب خوب متوسط ضعيف خيلي ضعيف
رتبه کاربران تعداد کل اراء : 22
شماره سريال 7.5.0
تعداد دانلود 1414 تعداد نمايش 2457
تاريخ ثبت حجم فايل : 30 مگابايت
توضيح :

راهنما :

راهنمای نصب و استفاده ی نرم افزا

راهنمای نصب و استفاده ی نرم افزار RemotePC

 

1. مراحل نصب نرم افزار RemotePC

2. نحوی استفاده از نرم افزار RemotePC

 

 

 

مراحل نصب نرم افزار RemotePC

برای نصب نرم افزار RemotePC جهت اتصال کارشناسان پشتیبانی فنی به رایانه شخصی یا لپ تاپ دانشجویان برای حل مسائل فنی مراحل زیر را طی کنید:

1. ابتدا نرم افزار RemotePC را دانلود کنید. جهت دانلود این نرم افزار می توانید از لینک "دانلود برنامه" در بالاي همين صفحه استفاده فرمایید.

توجه مهم: حتما جهت دانلود نرم افزار RemotePC از نسخه ای که در لینک "دانلود برنامه" در بالاي همين صفحه بارگذاری شده است، استفاده شود. استفاده از نسخه های دیگر این نرم افزار امکان بروز مشکل در اتصال کارشناسان پشتیبانی فنی به رایانه شخصی یا لپ تاپ دانشجویان را به وجود می آورد.

2. بعد از انجام مرحله 1 وارد صفحه ای همانند تصویر 1-1 می شود. در این صفحه بر روی دکمه Windows همانند تصویر 1-1 کلیک کنید تا نرم افزار شروع به دانلود شود.

تصویر 1-1

3. بر روی فایل دانلود شده کلیک نمایید.

تصویر 2-1

4. در صورت مشاهده تصویر 2  بر روی گزینه Run کلیک کنید. در غیر این صورت مرحله بعد را انجام دهید.

تصویر 2

5. در صورت مشاهده تصویر 3 بر روی گزینه Yes کلیک کنید. در غیر این صورت مرحله بعد را انجام دهید.

تصویر 3

توجه: در صورت مشاهده تصویر 1-3 ابتدا بر روی گزینه I hava read and accept the license terms كليك كنيد تا تيك كنار آن زده شود و سپس بر روي گزينه Install كليك فرماييد تا فرآيند نصب همانند تصوير 2-3 انجام شود. بعد از پايان نصب مرحله بعد را انجام دهيد. توجه داشته باشيد در صورت عدم مشاهده مراحل اين قسمت، مرحله بعد را انجام دهيد.

تصوير 1-3

تصوير 2-3

6. در پنجره باز شده بر روی گزینه Next کلیک کنید. (تصویر 4)

تصویر 4

7. در پنجره باز شده جدید بر روی گزینه I Agree کلیک کنید. (تصویر 5)

تصویر 5

8. در پنجره باز شده جدید بر روی گزینه Next کلیک کنید. (تصویر 6)

تصویر 6

9. بعد از کلیک بر روی گزینه Next نرم افزار RemotePC شروع به نصب شدن می کند. (تصویر 7)

تصویر 7

10. بعد از پایان نصب نرم افزار RemotePC، این نرم افزار به صورت خودکار باز می شود و پنجره ای همانند تصویر 8 در زیر را مشاهده می کنید.

تصویر 8

(بازگشت به فهرست)

 

 

نحوی استفاده از نرم افزار RemotePC

توجه فرمایید در حین استفاده از نرم افزار RemotePC باید اتصال دائمی به اینترنت پر سرعت داشته باشید. جهت نحوی استفاده ی نرم افزار RemotePC مراحل زیر را طی کنید:

1. بعد از طی مراحل نصب نرم افزار RemotePC  به همان نحوی که در همین راهنما گفته شد می توان با کلیک بر روی آیکن نرم افزار آن را اجرا کنید. (تصویر 9) بعد از کلیک بر روی آیکن نرم افزار RemotePC تصویری همانند تصویر 8 را مشاهده می کنید.

تصویر 9

2. بعد از اجرای نرم افزار، همانند تصویر 10 در زیر ابتدا بر روی قسمت یک و سپس بر روی قسمت دو کلیک کنید. در صورت برقراری ارتباط نرم افزار با سرور در مقابل قسمت های Access ID و Key اعدادی نمایش داده می شود. جهت اتصال به رایانه شخصی یا لپ تاپ دانشجویان این اعداد را به کارشناسان پشتیبانی فنی برای حل مسائل فنی اعلام فرمایید.(تصویر 11)

تصویر 10

تصویر 11

توجه فرمایید در صورت عدم نمایش اعداد در مقابل قسمت های Access ID و Key  ارتباط خود را با اینترنت بررسی نمایید و یا با کمک گرفتن از شخصی که با کامپیوتری آشنایی بیشتری دارند فایروال آنتی ویروس خود را خاموش کنید.

(بازگشت به فهرست)

 

در صورت عدم اتصال کارشناسان فنی با استفاده از این نرم افزار، لطفا نرم افزار AnyDesk را از لینک زیر دانلود کنید.

لینک دانلود نرم افزار AnyDesk