اخبار > پذیرش دانشجویان در مقطع کارشناسی صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی سال 1399

 


  چاپ        ارسال به دوست

پذیرش دانشجویان در مقطع کارشناسی صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی سال 1399

 

 

 

 

 

 

باسمه تعالی


با سلام و عرض ادب، به استحضار می‌رساند نتایج پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی در مرحلۀ پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 1399 (رشته‌های بدون آزمون) در سایت سازمان سنجش اعلام شده است. برای مشاهدۀ نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال 1399 اینجــــــا را کلیک کنید. ملاک دستورالعمل ثبت‌نام پذیرفته شدگان با شیوۀ تحصیل الکترونیکی (مجازی) با کد رشته‌های زیر، این اطلاعیه می‌باشد.

کدرشته محل

عنوان رشته

15658

روانشناسی

15659

علوم حديث

15660

علوم قران وحديث

15661

فقه وحقوق اسلامی

نکات مهم:

 1. با توجه به شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان به صورت غیر حضوری انجام می‌شود.

 2. پذیرفته شدگان لازم است نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اینترنتی و بارگذاری فایل اسکن مدارک خود مطابق با راهنمای موجود، در روزهای شنبه تا دو‌شنبه مورخ 3 الی 5 آبان 99 اقدام کنند. برای تکمیل فرم مذکور لازم است مدارک مورد نیاز، اسکن و به صورت اینترنتی از طریق فرم ثبت‌نام بارگذاری شوند.

 • برای مشاهدۀ راهنمای ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان اینجــــــا را کلیک کنید. برای تکمیل فرم ثبت‌نام اینجــــــا را کلیک کنید.

 • به دلیل تطبیق اطلاعات ثبت‌شدۀ پذیرفته‌شدگان در زمان ثبت‌نام در سایت سازمان سنجش با اسکن مدارک بارگذاری شده و اعلام مغایرت احتمالی به سازمان سنجش، لازم است مدارک به صورت دقیق و خوانا اسکن شوند. دقت شود حداکثر حجم فايل برای بارگذاری فایل‌ها 500 کيلو بايت و حداکثر رزولوشن فايل‌های اسکن شده 150dpi باشد.

 1. مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در سامانه:

ردیف

نوع مدرک (فایل اسکن شده)

توضیح

1

یکی از مدارک تحصیلی مورد نیاز اعلام‌شده توسط سازمان سنجش

مشاهدۀ مدارک تحصیلی مورد نیاز

2 اسکن ریز نمرات دیپلم نظام قدیم برای نظام قدیم آموزشی
اسکن ریز نمرات دیپلم نظام جدید و پیش‌دانشگاهی برای نظام جدید آموزشی
اسکن فرم 602 برای نظام آموزشی 3-3-6
......

3

اسکن تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

......

4

فایل عکس تمام‌رخ با اندازۀ ‌4×3 تهیه ‌شده ‌در سال جاری

مشاهدۀ مشخصات عکس

5

اسکن مدرک‌ ‌وضعیت ‌نظام ‌وظیفه ویژۀ برادران

با توجه ‌به ‌يكی از بند‌های مندرج در صفحات 10 تا 11 دفترچۀ راهنمای ثبت‌نام

6

* اصل‌ حكم‌ مرخصی‌ سالانه ‌يا موافقت‌رسمی ‌وبدون ‌قيدوشرط(ویژۀ کارمندان دولت)

در مرحله ارسال اصل مدارک می‌بایست برای بخش بایگانی ارسال شود.

7

* اصل و تصویر یکی از مدارک اقامتی(ویژۀ اتباع خارجی)
دریافت فرم ویژۀ اتباع عراقی و افغانی

8

* مدارک معتبر دال بر امکان استفاده از سهمیۀ اعلامی

9 * رونوشت(کپی) دفترچه بیمه (در صورت دارا بودن) اعم از خدمات درمانی، تامین اجتماعی، ارتش و...

* اصل مدارک اعلام شده در ردیفهای 6 الی 9، در زمان ارسال اصل مدارک به بخش بایگانی می‌بایست ارسال شود و در این مرحله نیازی به اسکن مدارک نیست.

 1. کلیۀ پذیرفته‌شدگان می‌بایست اصل مدارک اعلام شده در جدول بالا را به بخش بایگانی مرکز آموزش الکترونیکی در بازۀ زمانی که متعاقباٌ اعلام خواهد شد، تحویل دهند. لذا لازم است مطابق اطلاعیه‌ای که در هفته‌های آینده در سایت مرکز فعال می‌شود نسبت به ارسال یا تحویل اصل مدارک اقدام کنند. بدیهی است از ادامۀ تحصیل دانشجویانی که اصل مدارک را ارسال نکرده باشند جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 2. با توجه به اینترنتی شدن فرآیند صدور تاییدیۀ تحصیلی و ایجاد سامانه توسط وزارت آموزش و پرورش، لازم است پذیرفته‌شدگان با درج مشخصات فردی و مشخصات مدرک تحصیلی مقطع متوسطه و پیش‌دانشگاهی خود در سامانۀ معرفی شده اقدام کنند. برای ورود به سامانۀ تاییدیۀ مدارک تحصیلی اینجــــــا را کلیک کنید.

 3. پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است پس از ثبت‌نام و دریافت شماره دانشجویی و رمز عبور به سامانۀ مدیریت اطلاعات آموزشی (ناد) مراجعه نموده و نسبت به پرداخت شهریۀ ثابت نیم‌سال اول به مبلغ 4/400/000 ریال (440 هزار تومان) به صورت الکترونیکی اقدام کنند. مهلت پرداخت شهریۀ متغیر تا قبل از شروع آزمونهای نیم‌سال اول(13 دی 99) می‌باشد. پس از شروع نیم‌سال تحصیلی، اطلاعیه‌ای برای درخواست تخفیفات فعال خواهد شد که بر اساس آن امکان ارائۀ درخواست تخفیف شهریه وجود دارد.

 •  برای مشاهدۀ راهنمای پرداخت الکترونیکی اینجــــــا را کلیک کنید. برای مشاهدۀ آیین‌نامه مالی دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث اینجــــــا را کلیک کنید.

 1. شروع نیم‌سال اول پذیرفته‌شدگان روز شنبه مورخ 17 آبان 99 خواهد بود. بدیهی است دروس نیم‌سال اول در تاریخ اعلام‌شده برای پذیرفته‌شدگانی که مدارک را به صورت کامل بارگذاری و شهریۀ اعلام شده را پرداخت کرده‌اند در سامانۀ مشاهده دروس فعال خواهد شد. برای مشاهدۀ لیست دروس نیم‌سال اول و جدول ترم‌بندی رشته‌های مقطع کارشناسی اینجــــــا را کلیک کنید.

 2. پس از انجام امور ثبت‌نام، زمان برگزاری جلسات توجیهی(راهنمایی آموزشی و فنی دانشجو و توضیح بخش‌های مختلف سایت و سامانه‌های مرکز) متعاقباٌ از طریق سایت مرکز اطلاع‌رسانی خواهد شد. برای مشاهدۀ راهنمای جامع دانشجویان اینجــــــا را کلیک کنید.

 3. پذیرفته‌شدگانی که دارای مدرک دانشگاهی(یا حوزوی) هستند و قصد معادل‌سازی(تطبیق واحد) دروس خود را دارند، می‌بایست منتظر اطلاعیۀ مربوط در سایت مرکز باشند و مطابق اطلاعیه و دستورالعمل تطبیق واحد اقدام کنند.

 4. برای مشاهده و دریافت آیین‌نامۀ آموزشی مقطع کارشناسی اینجــــــا را کلیک کنید.

پذیرفته شدگان گرامی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق کارشناسان رشته، مطابق جدول ذیل در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 10 الی 12 ارتباط برقرار کنند.

ردیف

سمت

نام

شماره تماس

1

کارشناس رشتۀ‌ علوم قرآن و حدیث

سرکار خانم حسنلو

021-51290 داخلی 12

2

کارشناس رشتۀ‌ روانشناسی

سرکار خانم خسروی

021-51290 داخلی 13

3

کارشناس رشته‌های فقه و حقوق و علوم حدیث

سرکار خانم صمدی

021-51290 داخلی 14

همچنین در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 9 الی 15 با شماره 51292358- 021 برای کسب اطلاعات بیشتر امکان برقراری تماس فراهم می‌باشد.مشاهده دفترچه راهنمای دانشجویان جدیدالورود

دانلود فایل pdf دفترچه راهنمای دانشجویان جدیدالورود 

موفق و پیروز باشید.

ادارۀ خدمات آموزشی مرکز آموزش الکترونیکی


٠٩:٢٤ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٠٢    /    تعداد نمایش : ١٨٤٩٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: