اخبار > مسابقه فرهنگی چهل حدیث عترت

 


  چاپ        ارسال به دوست

برای آشنایی بیشتر دانشجویان با فرایند شرکت در آزمون، در محیط کاملا مشابه آزمون‌های پایان ترم، مسابقۀ فرهنگی با موضوعِ «چهل حدیث عترت» برنامه ریزی شده است و در نظر است روز شنبه مورخ 17 خردادماه 99 ساعت 15 الی 15:35 برگزار شود.

مسابقه فرهنگی چهل حدیث عترت

«بسمه تعالی»

 

قابل توجه دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی؛

با سلام و احترام؛

با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور پایبندی به مصوبات و دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ سلامت دانشجویان و پیرو موافقت شورای آموزشی ـ پژوهشی دانشگاه با برگزاری آزمون‌های پایان‌ترم به شیوۀ الکترونیکی (مجازی) بدین منظور فراهم‌سازی زیرساخت‌های لازم برای برگزاری آزمون‌های میان‌ترم و پایان‌ترم به شیوۀ الکترونیکی فراهم شده است.

در این راستا برای آشنایی بیشتر دانشجویان با فرایند شرکت در آزمون، در محیط کاملا مشابه آزمون‌های پایان ترم، مسابقۀ فرهنگی با موضوعِ «چهل حدیث عترت» برنامه ریزی شده است و در نظر است روز شنبه مورخ 17 خردادماه 99 ساعت 15 الی 15:35 برگزار شود.

از این رو تاکید می شود تمام دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، در این آزمون شرکت نمایند و پس از آزمون نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در این خصوص اعلام نمایند.  

 

شیوۀ برگزاری مسابقۀ فرهنگی:

-         به منظور شبیه‌سازی فضای آزمون‌های پایان‌ترم، آزمون این مسابقه دقیقاً به شیوۀ آزمون‌های الکترونیکی پایان‌ترم طراحی شده است. لذا شرکت‌کنندگان می‌توانند تجربۀ حضور در این آزمون آزمایشی را، به منزلۀ حضور در یک آزمون رسمی و اصلی تلقی نموده و خود را برای شرکت در آزمون‌های میان‌ترم و پایان‌ترم آماده کنند.

-         بازۀ فعال بودن آزمون برای شرکت در آن، از ساعت 15 الی 15:35 روز شنبه 17 خرداد 99 است.

-         تعداد سؤالات این آزمون آزمایشی، 15 سؤال تستی است که برای هر دانشجو، متفاوت از سایر دانشجویان است. 

-         زمان پاسخگویی به سؤالات، حدود 22 دقیقه خواهد بود.

تذکر مهم: با توجه به اینکه بازۀ کلی فعال بودن آزمون، 35 دقیقه است؛ حتماً به این نکته توجه داشته باشید که رأس ساعت 15 وارد لینک آزمون شوید. در غیر این صورت مهلت پاسخگویی به سؤالات برای دانشجویانی که با تأخیر وارد آزمون شوند، کاهش پیدا می‌کند. (مثال: اگر دانشجویی ساعت 15:20 وارد لینک آزمون شود، علیرغم اینکه مهلت پاسخگویی به سؤالات 22 دقیقه اعلام شده است؛ تنها 15 دقیقه تا پایان بازۀ فعال بودن آزمون، فرصت پاسخگویی دارد.)

-         منبع مطالعاتی این آزمون آزمایشی، محتوای ارزشمند چهل حدیث از معصومین (علیهم‌السلام) است که در لینک زیر قابل دانلود است.

 

دریافت منبع آزمون مسابقه فرهنگی چهل حدیث عترت

 

-         به سه نفر از دانشجویانی که در آزمون آزمایشی شرکت کنند، به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

-         پس از سپری شدن بازۀ فعال بودن آزمون، امکان شرکت در آزمون بسته خواهد شد اما لینک آزمون همچنان باقی می‌ماند تا دانشجویانی که در بازۀ زمانی تعیین شده، فرصت شرکت در آزمون را پیدا نکردند، بتوانند با ورود به لینک آن با فضای آزمون‌های میان‌ترم و پایان‌ترم آشنا شوند.

-         از همه دانشجویان محترم، تقاضا می‌شود چنانچه انتقاد و پیشنهادی در خصوص روند برگزاری آزمون داشتند، در جلسۀ دانشجویان با مدیران مرکز که روز یکشنبه 18 خرداد 99 با 14 الی 15:30 برگزار خواهد شد، اعلام نمایند و یا از طریق لینک نظرسنجی که متعاقبا فعال خواهد شد، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند.

 

 

   


١٣:٤٤ - يکشنبه ١١ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: