اخبار > دیدار رئیس مرکز آموزش الکترونیکی با رئیس دانشگاه رضوی

 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس و مدیران مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث با رئیس و مدیران دانشگاه رضوی

دیدار رئیس مرکز آموزش الکترونیکی با رئیس دانشگاه رضوی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث ، نشست صمیمانه حجت الاسلام دکتر مهدی غلامعلی به همراه مدیران مرکز با حجت الاسلام دکتر وحدتی شبیری رئیس دانشگاه رضوی و برخی مدیران گروه‌های علمی و اجرایی در راستای آشنایی بیشتر از ظرفیت های هردو مجموعه و بررسی زمینه های همکاری مشترک علمی و پژوهشی در روز چهارشنبه 23 بهمن ماه در دانشگاه رضوی مشهد مقدس برگزار شد.

در این دیدار دکتر مهدی غلامعلی در ابتدا توضیح اجمالی در خصوص تاریخچه و فلسفه تاسیس دانشکده تخصصی علوم حدیث، معرفی دانشکده های دانشگاه، رشته های فعال در دانشگاه و تعداد دانشجویان فعال حضوری و مجازی ارائه دادند.

رئیس مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث تعداد رشته های فعال در مقاطع تحصیلی کارشناسی ،ارشد و دکتری دانشگاه قرآن و حدیث را 45 عنوان اعلام کرد.

وی در پایان صحبت های خود آمادگی کامل مجموعه دانشگاه قرآن و حدیث را به منظور همکاری‌های مشترک علمی ، فرهنگی و پژوهشی با دانشگاه رضوی را ابراز نمودند.

 

رئیس دانشگاه رضوی نیز دانشگاه قرآن و حدیث را به عنوان مجموعه ای فاخر و علمی با فعالیت های خوب توصیف کردند وخواستار تعامل و هم افزائی هرچه بیشتر هر دو مجموعه و تعریف پروژه های علمی در حوزه‌های قرآن و حدیث در بالاترین ترازهای همکاری های علمی و پژوهشی شدند.


 


١٣:٠٥ - شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ١٩٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٣٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: