اخبار > انتصاب مدیر جدید تولید دروس و رئیس اداره ارائه دروس

 


  چاپ        ارسال به دوست

بر اساس حکم صادره از سوی حجت الاسلام دکتر مهدی غلامعلی مدیر جدید مدیریت تولید دروس و رئیس اداره ارائه دروس مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث منصوب شد.

انتصاب مدیر جدید تولید دروس و رئیس اداره ارائه دروس

بر اساس حکم صادره از سوی حجت الاسلام دکتر مهدی غلامعلی مدیر جدید تولید دروس و رئیس اداره ارائه دروس مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث طی احکام جداگانه صادره از سوی حجت‌الاسلام دکتر مهدی غلامعلی رئیس مرکز، صادق وره زردی به سمت مدیر تولید دروس و رئیس ارائه دروس مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث منصوب شد.

دکتر غلامعلی در حکم رئیس اداره ارائه دروس، تعامل پیشروانه با گروه های علمی دانشگاه، انتخاب  آموزشیاران شایسته، نظارت و تعامل بیشتر با ایشان و بهره مندی از نظرات دانشجویان و توجه به ارتقاء سطح امور ارائه دروس، را موجب ایجاد آینده‌ای روشن از آن مدیریت دانست.

همچنین وی در حکم مدیر تولید دروس، برنامه ریزی در جهت افزایش کیفی تولیدات، استفاده از ظرفیت فناوری‌های جدید در راستای گسترش علوم و معارف اسلامی، بازنگری در تولیدات سابق مرکز و نظارت محتوایی بر دروس  تولیدی  و نظارت صحیح برای برون سپاری تولیدات مرکز در راستای کاهش هزینه‌های تولید را از جمله اهم وظایف این مدیریت بیان کرد.

رئیس مرکز در پایان جلسه تودیع و معارفه، از مدیریت منظم و زحمات ارزشمند مدیر سابق بخش تولید و ارائه دروس آقای ایمان یوسف بروجردی تقدیر و تشکر کرد.


١٦:٣٤ - سه شنبه ١٢ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٩٩    /    تعداد نمایش : ٥٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: