اخبار > ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته کنکور سراسری سال 98

 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته کنکور سراسری سال 98

 

 

   
   

 

 

باسمه تعالی


ضمن آرزوی قبولی عزاداری سرور و سالار شهیدان و عرض خیر مقدم به پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث؛ به استحضار می‌رساند برای مشاهده نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال 1398
اینجــــــا را کلیک کنید. ملاک دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان با شیوه تحصیل الکترونیکی (مجازی) با کد رشته های زیر،این اطلاعیه می‌باشد.

کدرشته محل

عنوان رشته

توضیح

12280

علوم قرآن و حدیث

......

26420

علوم و معارف قرآن گرايش تفسيراجتماعی

درصورت ثبت‌نام حداقل 10 نفر اجرا خواهد شد.

12418

 علوم حديث گرايش تفسيراثری

حذف شده است. مطابق نکته ذکر شده در پایین جدول اقدام شود.

12419

 علوم حديث گرايش نهج‌البلاغه

......

12420

علوم حديث گرايش كلام و عقايد

درصورت ثبت‌نام حداقل 10 نفر اجرا خواهد شد.

12423

علوم و معارف نهج‌البلاغه

حذف شده است. مطابق نکته ذکر شده در پایین جدول اقدام شود.

12578

 فقه و مبانی حقوق اسلامی

......

14305

 روان‌شناسی اسلامی گرايش روان‌شناسی مثبت‌گرا

......
نکته مهم: با توجه به حذف رشته‌های علوم حديث گرايش تفسيراثری و علوم و معارف نهج‌البلاغه، پذیرفته‌شدگان گرامی در صورت تمایل به تحصیل در مرکز آموزش الکترونیکی می‌توانند از طریق سیستم ارسال درخواست سایت سازمان سنجش اقدام به تغییر کدرشته نمایند. پیشنهاد می‌شود پذیرفته‌شدگان رشته علوم حديث گرايش تفسيراثری با کد رشته 12418، رشته علوم و معارف قرآن گرايش تفسيراجتماعی با کد رشته 26420  را انتخاب و پذیرفته‌شدگان رشته علوم و معارف نهج‌البلاغه با کد رشته 12423، رشته  علوم حديث گرايش نهج‌البلاغه با کد رشته 12419 را انتخاب نمایند.
مراحل ثبت نام در مرکز آموزش الکترونیکی به شرح ذیل است:

[مرحله اول: ثبت نام الکترونیکی]

 • پذیرفته شدگان لازم است نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اینترنتی (تا قبل از روز ثبت‌نام حضوری) در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 24 و 25 شهریور 98 اقدام کنند. برای تکمیل فرم مذکور لازم است مدارک مورد نیاز اعلام‌شده در مرحله دوم ثبت‌نام، اسکن شده و به صورت اینترنتی از طریق فرم ثبت‌نام ارسال شود.

 •  برای تکمیل فرم ثبت‌نام اینترنتی اینجــــــا را کلیک کنید.

[مرحله دوم: تحویل مدارک ثبت‌نام به صورت حضوری]

پذیرفته شدگان گرامی لازم است برای تحویل مدارک ثبت‌نام در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ 26 و 27 شهریور 98 به تهران یا قم یا یکی از مراکز تعیین‌شده نمایندگی‌ مرکز آموزش الکترونیکی مراجعه کنند. برای مشاهده اسامی و اطلاعات مراکز نمایندگی تعیین‌شده اینجــــــا را کلیک کنید.

 • زمان تحویل مدارک ثبت‌نام از ساعت 9 تا 12:30 می‌باشد.

 • حضور شخص پذیرفته‌شده برای انجام امور ثبت‌نام و تحویل مدارک الزامی می‌باشد.

 • از پذیرفته‌شدگانی که ثبت‌نام الکترونیکی اعلام‌شده در مرحله قبل را انجام نداده باشند، ثبت‌نام حضوری صورت نمی‌پذیرد.

مدارک مورد نیاز

نوع مدرک

توضیح

اصل‌ و یک برگ‌ تصویر مدرک‌ كارشناسی‌ (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشكی‌ و یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ كه‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ كارشناسی‌ (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌
یا
اصل
و یک برگ‌ تصویر گواهی سطح 2 صادره از مركز مديريت حوزه‌های علميه يا مركز مديريت حوزه علميه خراسان و يا اصفهان

تاریخ فارغ‌التحصیلی تا تاریخ 31 شهریور 98 مورد قبول است.

اصل‌ شناسنامه‌ و كارت ملی و یک سری‌ فتوكپی از تمام‌ صفحات‌ آنها

......

شش‌ قطعه‌ عكس‌ تمام‌ رخ‌ 4*3تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌

مشاهده مشخصات عکس

مدرک‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ برادران با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در دفترچه‌ راهنمای‌‌ آزمون

مشاهده مقررات وظیفه عمومی

حكم‌ مرخصی‌ سالانه‌ یا موافقت‌ كتبی‌ و بدون‌ قید و شرط سازمان‌ متبوع‌ برای‌ كارمندان‌ دولت

......

اصل و تصوير يكی از مدارک اقامتی (گذرنامه يا كارت هويت يا كارت آمايش يا برگ تردد خروج مدت‌دار) و تكميل فرم أخذ تعهد، (ويژه اتباع خارجی)

 دريافت فرم اخذ تعهد

نکات مهم:

 • پذيرفته‌شدگانی‌ كه‌ به‌ دلايلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ كارشناسی (ليسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تاييد شده‌ توسط دانشگاه‌ يا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ كارشناسی‌ (ليسانس‌) را ارائه‌ نمايند. برای دریافت فرم اینجــــــا را کلیک کنید.

 •  آن دسته از پذيرفته‌شدگانی كه در زمان اعلام نتايج اوليه و تكميل فرم انتخاب رشته (مورخ 98/04/19 لغايت 98/04/25) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداكثر تا تاريخ 98/06/31 فارغ‌التحصيل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجويان سال آخر را از موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصيلی دوره كارشناسی دريافت و آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه محل قبولی ارائه نمايند. برای دریافت فرم معدل اینجــــــا را کلیک کنید.

 • معدل‌ ليسانس‌ پذيرفته‌‌شده‌ بايد با معدلی‌ كه‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام برای شركت در آزمون به‌ سازمان سنجش‌ اعلام‌ نموده‌، يكسان‌ باشد. بديهی است از ثبت‌نام قطعی آن دسته از داوطلبانی كه دارای مغايرت معدل باشند خودداری خواهد شد.

 • آن دسته از پذيرفته‌شدگان نيم‌سال اول (مهرماه سال 98) كه كليه واحدهای درسی آنان تا 98/06/31 با موفقيت به اتمام برسد ولی زمان اعلام فراغت از تحصيل آنان به هر علت (به شرطی كه برای نيمسال اول سال تحصيلی 99-98 واحدی اخذ نكرده باشند و يا واحد درسی اخذ شده آنان به صورت معرفی به استاد باشد) تا تاريخ 98/09/30 باشد، می‌توانند با ارائه گواهی مربوط به موسسه محل قبولی مراجعه نمايند.

[مرحله سوم: پرداخت الکترونیکی شهریه]

پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است بعد از ثبت‌نام حضوری و دریافت شماره دانشجویی و رمز عبور به سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (ناد) مراجعه نموده و به صورت علی‌الحساب شهریه ثابت ترم اول را به مبلغ 5/000/000 ریال (500 هزار تومان) به صورت الکترونیکی پرداخت نمایند. شهریه ثابت نیم‌سال اول تحصیلی 99-98 مبلغ 7/776/338 ریال می‌باشد و شهریه متغیر هر درس نیز مطابق آیین‌نامه مالی دانشگاه خواهد بود.

 • همراه داشتن کارت بانکی عضو شتاب همراه با رمز دوم الزامی است.

 •  پس از شروع نیم‌سال تحصیلی، اطلاعیه‌ای برای درخواست تخفیفات فعال خواهد شد که بر اساس آن امکان ارائه درخواست تخفیف شهریه وجود دارد.

[مرحله چهارم: شرکت در جلسه توجیهی]

زمان برگزاری جلسه توجیهی برای پذیرفته شدگان از ساعت 14:15 تا 15:15 می‌باشد.‌ (‌شرکت کلیه پذیرفته شدگان در جلسه‌ توجیهی الزامی می‌باشد.‌)

اهداف جلسه‌ توجیهی در دو بخش دنبال می‌شود:

1ـ توضیح ‌نکات ‌فنی ‌(‌نحوه تحصیل، شرکت در کلاس‌ها و ... در مرکز آموزش الکترونیکی)

2ـ توضیح ‌آیین‌نامه‌های دانشجویی و نکات مهم آموزشی پیرامون شیوه تحصیل در مرکز آموزش الکترونیکی

تذکر:

 • مطابق دستورالعمل سازمان وظیفه عمومی، معافیت تحصیلی برای پذیرفته‌شدگانی که یک بار در مقطع کارشناسی‌ارشد از معافیت تحصیلی استفاده کرده‌اند، صادر نخواهد شد.

 • دانشجویانی که قصد معادل‌سازی برخی دروس خود را دارند، نیاز است ریزنمرات تایید‌شده (همراه با مهر و امضای دانشگاه) مقطع کارشناسی‌ارشد خود را در روز ثبت‌نام به همراه داشته باشند. در غیر این صورت می‌توانند مطابق دستورالعمل تطبیق‌واحد در دانشگاه قرآن و حدیث اقدام و پیگیری کنند.

لینک‌های مفید:

پذیرفته شدگان گرامی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق شماره 02151292584 در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 12 تماس حاصل فرمایند.

 موفق و پیروز باشید.

مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث


١٥:١٩ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٨١٧    /    تعداد نمایش : ٣٧٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: