اخبار > ثبت نام بدون کنکور کارشناسی تمدید شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی تا 28 شهریورماه98 تمدید شد.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی تمدید شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث با توجه به اعلام رسمی سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی تا 28 شهریورماه98 تمدید شد.

بنابر این برادران و خواهران علاقه‌مند به تحصیل به شیوه مجازی در دانشگاه قرآن و حدیث می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رشته‌های فعال مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث در دفترچه پذیرش بدون کنکور عبارتند از:

علوم حدیث با کد رشته 21954

علوم قرآن و حدیث با کد رشته 17160

فقه و حقوق اسلامی با کد رشته 17161

روانشناسی با کد رشته 17159

مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث از سال 1383 با مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی و مطابق با قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون نیز هزاران نفر به شیوه مجازی در این دانشگاه تحصیل نموده و فارغ التحصیل شده‌اند.

اعطای مدرک رسمی و معتبر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ارائه معافیت تحصیلی، ارائه تسهیلات وام قرض الحسنه صندوق رفاه دانشجویی، عدم محدودیت سنی در پذیرش و امکان شرکت در آزمون های پایان ترم در اکثر نقاط کشور از جمله مزایای اصلی تحصیل در این دانشگاه می‌باشد.

علاقه مندان در صورت هرگونه سوال داوطلبان می توانند در ساعات اداری با شماره 09352951290 تماس بگیرند و یا به سایت مرکز آموزش الکترونیکی داشنگاه قرآن و حدیث به نشانی vu.qhu.ac.ir مراجعه نمایند.١٢:٣٨ - دوشنبه ١١ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٠٧    /    تعداد نمایش : ٣٧١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: