اخبار > کتاب «نحو کاربردی(2)» منتشر شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

چاپ دوم کتاب «نحو کاربردی (2) منصوبات ، مجرورات و توابع» از مجموعه متون تدوینی نشر مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث از سوی انتشارات دارالحدیث منتشر شد .

کتاب «نحو کاربردی(2)» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث، چاپ دوم کتاب «نحو کاربردی (2) منصوبات ، مجرورات و توابع» از مجموعه متون تدوینی نشر مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث از سوی انتشارات دارالحدیث منتشر شد.

در بخشی از مقدمه کتاب آمده است: زبان عربی زبان قرآن و حدیث است و مهمترین منابع اسلامی به این زبان نگارش شده است؛ از این رو، فهم و آموزش آنها نیازمند تسلط به این زبان است.

 یکی از مهم ترین دانش های زبان عربی، دانش نحو است که در این کتاب به آن پرداخته شده است.

گفتنی است نویسندگان این کتاب با نگاهی به آثار پیشین و شناسایی کاستی‌های آن ها وعنایت به سر  فصل جدید درس نحو کاربردی(2) در مقطع کارشناسی رشته علوم قرآن و حدیث اثر بدیعی را با نگاه به نمونه های قرآنی و روایی آماده ساخته اند که در نوع خود کم نظیر است.

شایان ذکر است این کتاب اثر مشترک دکتر عبد الهادی فقهی زاده، استاد دانشگاه تهران و مدرس دانشگاه قرآن وحدیث و دکتر سید عدنان لاجوردی، استادیار دانشگاه امام صادق علیه السلام و مدرس دانشگاه قرآن وحدیث است.                                                 

چاپ دوم کتاب «نحو کاربردی(2)» در 523 صفحه جلد نرم و بهای 43 هزار تومان توسط انتشارات دارالحدیث روانه بازار نشر شد.
١٣:٣٢ - دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٦٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: