اخبار > فرصت دوباره برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397

 


  چاپ        ارسال به دوست

فرصت دوباره برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397

 

 

پیرو اطلاعیه 96/9/12 سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، دولتی و... می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ (96/9/26) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که بتوانند از 30/11/96 تا 3/12/96 نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند؛ لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

داوطلبانی که تمایل دارند در یکی از رشته های مرکز آموزش الکترونیکی پذیرفته شوند باید در آزمون تحصیلات تکمیلی در رشته «مجموعه الهیات و معارف اسلامی با کدرشته 1111 »، و یا «مجموعه فقه و حقوق اسلامی با کدرشته 1112» شرکت نموده و حد نصاب نمره را برای مجاز شدن در انتخاب رشته بدست آورند و در زمان  انتخاب رشته یکی از کدرشته‌های مرکز را انتخاب نماید.

رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد در مرکز آموزش الکترونیکی عبارتند از:

 

http://vu.qhu.ac.ir/uploads/960919.jpg

 

برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و خرید کارت اعتباری (سریال ثبت نام كارشناسی ارشد 97 و سریال علاقه‌مندی به پیام نور و غیرانتفاعی ازمون كارشناسی ارشد 97) و ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه فرمایید.

 

 


١١:٢٣ - چهارشنبه ٢ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٥٥٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: