اخبار > حضور مسئولان آموزش سازمان اداری و استخدامی کشور

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیران آموزش و بهسازی نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور از نزدیک با فعالیتهای مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث آشنا شدند.

حضور مسئولان آموزش سازمان اداری و استخدامی کشور

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث، روز شنبه 29 مهرماه جلسه‌ای با حضور آقای دکتر مهدی غلامعلی رئیس مرکز آموزش الکترونیکی و آقایان دکتر عمران رمضانی رئیس آموزش و بهسازی نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور و محمد جور بنیان معاون آموزش آن سازمان در خصوص معرفی هرچه بیشتر این مرکز نوین دانشگاهی برگزار گردید.

این جلسه با هدف معرفی فعالیت‌های مرکز آموزش الکترونیکی و بخش آموزش‌های آزاد و ظرفیت‌های موجود در برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و ضمن خدمت برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه دکتر غلامعلی پس از خیر مقدم به مسئولان آموزش سازمان اداری و استخدامی، به معرفی کلی مرکز در خصوص ساختار دانشگاه، تعداد دانشجویان، فارغ التحصیلان و افتخارات علمی آموزشی این مرکز اشاره کرد.

سپس آقای شهبازی مسئول آموزشهای آزاد مرکز گزارشی از فعالیت‌های آموزشهای آزاد مرکز ارائه دادند و بر ظرفیت و توان مرکز برای برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان دستگاه‌های اجرایی تاکید کرده و آمادگی مرکز را جهت  برگزاری دوره‌های ضمن خدمت مصوب دولت به شیوۀ آموزش الکترونیکی اعلام کردند.

ایشان دوره‌های عقاید اسلامی، عصر خانواده، آسیب‌شناسی خانواده، سبک زندگی اسلامی، بهداشت عمومی با تاکید بر آموزه‌های اسلامی را به عنوان دوره‌های جدید ضمن خدمت کارکنان دولت پیشنهاد نمودند.

در پایان جلسه در خصوص استفاده از شیوۀ آموزش الکترونیکی(مجازی) در برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان دولت و شاخصها و استانداردهای فنی و آموزشی آن تبادل نظر شد.

در این جلسه آقایان دکتر حسن زاده مدیر آموزش مرکز، مسلم خرمشاد مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی مرکز، محمد جواد پورمحمدی رئیس اداره زیر ساخت، سخت افزار و پشتیبانی فنی و یوسف شامیرزائی کارشناس دوره‌های آزاد مرکز نیز حضور داشتند.


١٤:١٥ - چهارشنبه ٣ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١١٧٤    /    تعداد نمایش : ٩٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: