اخبار > تکمیل فرم تخفیفات دانشجویی و سهمیه ایثارگران

 


  چاپ        ارسال به دوست

تکمیل فرم تخفیفات دانشجویی و سهمیه ایثارگران

 

بسمه تعالی

 

با سلام و ادب

دانشجویان گرامی جهت استفاده از تخفیفات دانشجویی لازم است با دقت نظر کافی در آیین‌نامه مالی بند تخفیفات نسبت به تکمیل وارائه فرم تخفیف در قسمت ضوابط و مستندات منوی فرمها تا تاریخ30 فروردین 96 اقدام نمایند.

 

نکات مهم ..

-  برای آگاهی از آیین‌نامه مذکور به بخش ضوابط و مستندات آیین نامه مالی مراجعه نمایید. و تصویر مدرک مورد نظر خود را به همراه فرم تخفیف ارسال نمایید.توجه داشته باشید که درصورت ناقص بودن مدارک, تخفیف اعمال نخواهد شد.

- ملاک اعمال تخفیفات تکمیل فرم مذکور توسط دانشجو می باشد. دانشجویان ممتاز نیمسال قبل دانشگاه از این قاعده مستنثی هستند.

- دانشجویان مشروط در نیمسال قبل امکان بهره مندی از تخفیف در این نیمسال تحصیلی را نخواهند داشت.

- تعداد سنوات مجاز برای ثبت تخفیف مقطع کارشناسی 8 نیم سال و برای مقطع ارشد 4 نیمسال است بنابراین چنانچه سنوات شما از حد مجاز بیشتر است درخواست خود را ارسال ننمایید.

- جانبازان بزرگوار بالای 25 درصد وخانواده های ایشان وخانواده محترم شهدا که شهریه آنها را بنیاد جانبازان و امور ایثارگران پرداخت می نماید نیاز به تکمیل فرم تخفیف ندارند و لازم است فرم مربوط به سهمیه جانبازان و ایثارگران را تکمیل نمایند؛اسامی به صورت گروهی به بنیاد جانبازان وامورایثارگران ارسال و طبق قوانین آن ها شهریه مستقیما به شماره حساب متقاضی واریز می شود  بنابراین دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در پرداخت شهریه این دسته از افراد ندارد.

- جانبازان زیر 25 درصد و خانواده های محترم  تحت تکفل ایشان نیزمی توانند فرم تخفیف را به همراه معرفی نامه از بنیاد ارسال نمایند تا تخفیف برای ایشان لحاظ شود.

    تذکر: دانشجویان مشمول قانون درصد جانبازی ؛ منحصرا نسبت به تکمیل یکی از فرم ها اقدام نمایند. توجه داشته باشید .اعطای تخفیف مذکور  با واریزشهریه توسط بنیاد جانبازان تفاوت داشته و بدیهی است  هر یک مراحل خاص خود را طی می نماید. ذکر این نکته ضروری است در صورت ارسال لیست به بنیاد  (گواهی پرداخت شهریه) کلیه تخفیفات فرد حذف  و تنها گواهی شهریه صادر می شود.

- دانشجویان ممتاز دانشگاه (تخفیف معدل نیمسال قبل ) نیاز به تکمیل فرم تخفیف ندارند و پس از نهایی شدن نمرات هر نیم سال (معدل بالای 18) با تایید آموزش ( اداره آزمون و نمایندگی ها )  تخفیف مزبور در بستانکاری مالی و در نیم سال بعد ثبت خواهد شد. بنابراین نیازی به پیگیری دانشجو نخواهد بود

نکته مهم : برای ارسال فایل های متعدد به صورت پیوست ابتدا فایل ها را در یک پوشه ذخیره کرده و سپس فشرده(Zip) نمایید.

توجه: از ارسال مدارک تخفیف از روشهای دیگر خودداری نمایید و فقط از روش اعلام شده اقدام نمایید بعد از پایان یافتن مهلت ؛ امکان ارسال فرم تخفیف وجود ندارد و دکمه ارسال غیر فعال می شود.

برای تکمیل فرم تخفیف مقطع کارشناسی اینجا را کلیک کنید.

برای تکمیل فرم تخفیف مقطع کارشناسی ارشد اینجا را کلیک کنید.

برای تکمیل فرم جانبازان و ایثارگران اینجا را کلیک کنید.
 ( در صورتیکه این فرم تکمیل شود هیچگونه تخفیفی ثبت نمی شود و چنانچه تخفیفی هم تعلق گرفته باشد حذف می شود )

 

شماره تماس کارشناس پاسخگویی مالی 02151290  داخلی 31 - ساعات 9 تا 12 روز های زوج   

برای گواهی پرداخت شهریه (سازمان اوقاف و امور خیریه و بهزیستی ) بعد از تسویه شهریه مالی این ترم از طریق سامانه جامع ارتباطی دانشجویان (srm) اقدام نمایید

 

پیروز و پایدار باشید.

امور مالی دانشجویی مرکز


١٣:٣٣ - سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٢٦    /    تعداد نمایش : ١٨٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: