اخبار > اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال 992

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال 992

به نام خدا


احتراماً ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و حضرت امام رضا (علیه السلام) و گرامیداشت دهه نورانی کرامت و آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی، نظر به نزدیک شدن به ایام امتحانات پایان نیم‌سال دوم تحصیلی 1400-1399، اهم نکات قابل توجه برای شرکت در آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) پایان‌ ترم 992 به شرح زیر اطلاع‌رسانی می‌شود.


 1. آزمون‌های نیم‌سال 992 به شیوه الکترونیکی (مجازی) در سامانه مشاهده دروس(LMS) به آدرس: http://lms.qhu.ac.ir برگزار خواهد شد.

 2. برای اطلاع از نکات فنی و آموزشی در سامانه مشاهده دروس، عنوان «آشنایی با آزمون‌های الکترونیکی» ذیل بخش درسهای من فعال شده است که حتما راهنماهای ارائه شده قبل از شروع آزمونها به دقت ملاحظه شود.

 3. در بخش فوق امکان شرکت در آزمون آزمایشی حکمتهای جاویدان (آزمون تستی و آزمون تشریحی) جهت آشنایی با شیوه و روال برگزاری آزمونهای پایان ترم فراهم شده است.

 4. با توجه به عدم برگزاری آزمون مجدد، حتما تدابیر لازم در خصوص اینترنت پشتیبان و قطعی احتمالی برق را داشته باشید. (علاوه بر اینترنت ثابت و سیستم رایانه، بهتر است تلفن همراه با بسته اینترنتی فعال نیز داشته باشید)

 5. نمره دانشجو در آزمونهای تمام تستی بلافاصله پس از اتمام «بازه زمانی آزمون» قابل مشاهده خواهد بود.

 6. آزمونهای تستی نمره منفی ندارد.

 7. به سوالات تشریحی ، ترجیحا بصورت تایپ شده در باکس ذیل هر سوال پاسخ دهید. (در صورتیکه پاسخ سوالات را ابتدا در فایل Word تایپ می کنید ضمن اینکه به مرور برای جلوگیری از مشکلات احتمالی قطعی برق آن را ذخیره می کنید ، پاسخ به سوالات را نیز به مرور در سایت ثبت نمائید)

 8. اگر پاسخها را بصورت دستنویس بر روی کاغذ می نویسید، تصویر برگه پاسخ مجزا به هر سوال را که با استفاده از نرم افزارهایی مانند CamScanner - جهت بهبود کیفیت و وضوح تصاویر برگه پاسخنامه - گرفته اید، در بخش مربوط به ارسال فایل پاسخ - کادر ذیل هر سوال - بارگزاری نموده و از ارسال تصویر پاسخ چند سوال ذیل یکی از جدا سوالات خودداری نمائید.

 9. ضروری است 15 دقیقه پیش از ساعت شروع هر آزمون، به صفحه مربوط به آن آزمون وارد شده و از اطلاعات و توضیحات مختصر مربوط به آزمون و همچنین راه ارتباطی برای رفع مشکلات احتمالی در حین آزمون، مطلع شوید و راس ساعت شروع آزمون صفحه را refresh (تازه کردن) کنید. برای انجام سریع این کار می‌توانید از کلید میانبر F5 یا CTRL + F5 بر روی صفحه کلید استفاده کنید.

 10. با توجه به برگزاری آزمونهای نیم‌سال 992 به شیوه الکترونیکی (مجازی)، زمان و نحوه برگزاری آزمون‌های دانشجویان خارج از کشور نیز مانند سایر دانشجویان است.

 11. قبل از شرکت در آزمون، انجام ارزشیابی اساتید و دریافت کارت آزمون ضروری می‌باشد. برای انجام ارزشیابی اساتید و دریافت کارت آزمون اینجا را کلیک کنید.


برنامه زمان‌بندی آزمون‌ها

 • برای اطلاع از زمان‌بندی آزمون‌های پایان‌ترم 992 در مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد اینجا را کلیک کنید.

نکته مهم: همواره زمان نهایی و ملاک برگزاری آزمون‌ها ، تاریخ و ساعت درج شده مقابل هر درس در کارت ورود به جلسه آزمون می‌باشد. در صورت هر گونه مغایرت احتمالی در اسرع وقت جهت بررسی لازم با کارشناسان آزمون تماس بگیرید.

 

پیگیری اشکالات احتمالی موجود در سوالات

 • کلیه نکات مربوط به سوالات آزمون را فقط از طریق ارسال پیام به آموزشیار و یا استاد محترم درس در سامانه مشاهده دروس (مودل) ، در اسرع وقت و نهایتا تا پایان روز بعد از تاریخ آزمون هر درس ارسال کنید. بدیهی است به درخواستهای ارسالی از طرق دیگر و خارج از بازه زمانی اعلام شده، ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین با توجه به انتخاب تصادفی سوالات و تفاوت سوالات دانشجویان با یکدیگر، برای بررسی دقیق موضوع، اعلام متن دقیق سوال ضروری است. 


اسامی محرومین از آزمونها

 • برای مشاهده اسامی محرومین از آزمون نیمسال 992 اینجا را کلیک کنید.


راهنمایی و اطلاعات بیشتر

 • برای آشنایی با نکات فنی و آموزشی و شیوۀ برگزاری آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) و شرکت در آزمون آزمایشی حکمتهای جاویدان به بخش «آشنایی با آزمون‌های الکترونیکی» در سامانه مشاهده دروس اینجا را کلیک کنید.

 • برای مشاهده پرسش‌های متداول آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) اینجا را کلیک کنید.

 • برای برقراری ارتباط با پشتیبانی آزمون‌های الکترونیکی(مجازی) در ایام آزمون می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.


کارشناسان آزمون (مرکز آموزش الکترونیکی)

  02151290 داخلی 21

پشتیبانی فنی

  02151290 داخلی 4

 

با آرزوی موفقیت
اداره آزمون و نمایندگی‌ها

 


٠٩:٣٧ - چهارشنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢٣٩٥    /    تعداد نمایش : ١١٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: