اخبار > نتایج اعتراضات نیم‌سال 991 در سامانه ناد ثبت شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

نتایج اعتراضات نیم‌سال 991 در سامانه ناد ثبت شد

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام خدمت دانشجویان گرامی

احتراماً ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی دانشجویان گرامی، به استحضار می‌رساند، با توجه به اتمام بازنگری اعتراضات ارسالی دانشجویان گرامی و بررسی این موارد توسط اساتید محترم، تغییرات نمرات آزمون‌های پایان نیم‌سال 991 در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (Naad) وارد شده است.


نکات قابل توجه

  • با توجه به ثبت تغییرات نمرات در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (Naad)، دانشجویانی که علی‌رغم ارسال اعتراض، تغییر نمره‌ای را در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (Naad) مشاهده نمی‌کنند، بدین معنی است که اعتراض آنها از نظر استاد محترم درس مربوط، وارد نبوده و در نتیجه نمره‌شان تغییر پیدا نکرده است.

  • در بررسی و بازنگری مجدد، نهایت دقت، تامل و مساعدت توسط اساتید و آموزشیاران محترم انجام شده است، لذا از ارسال هرگونه درخواست بررسی مجدد - بالاخص برای کارشناسان آزمون - خودداری کنید.

  • بررسی مجدد کارنامه و نمرات دروس نیم‌سال 991 برای همه دانشجویان ضروری می‌باشد.

  • با توجه به اینکه در برخی دروس طبق نظر اساتید محترم مساعدت کلی شده است، کلیه دانشجویان (حتی کسانیکه اعتراض ثبت نکرده بودند) حتما نمرات خود را مجدداً مشاهده کنند تا درصورتی که نمره ایشان تغییری داشته است، مطلع شوند.

  • در تغییر نمرات مورد اشاره در بند قبل، امکان دارد نمره دانشجویی از نمره افتاده به نمره قبول شده و یا بالعکس، تغییر کرده باشد، لذا مشاهده تغییر نمرات و همچنین در صورت نیاز اصلاح انتخاب واحد (بر اساس تغییر احتمالی وضعیت درس) در بازه حذف و اضافه نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 ضروری می‌باشد.

  • کلیه اصلاحات مربوط به سوالات که توسط اساتید اعلام شده است در سامانه مشاهده دروس (LMS) اعمال و نمرات دانشجویان بر اساس اصلاحات اعلام شده اساتید محترم، اصلاح شده است.

  • درس آزمون‌های نیم‌سال 991 در سامانه مشاهده دروس (LMS) فعال می‌باشند و تا روز یکشنبه 1399/12/17 دانشجویان می‌توانند تغییرات احتمالی نمرات خود بر اساس اصلاحات سوالاتی که توسط اساتید محترم اعلام شده است را مشاهده کنند و بعد از تاریخ مذکور، این درس آزمون‌ها از میز کار دانشجویان در سامانه مشاهده دروس (LMS) حذف می‌شوند.

  • نمرات کلاسی یا میان‌ترم برخی از دانشجویان که در آزمون پایان‌ترم شرکت نکرده بودند توسط اساتید محترم در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (Naad) ثبت شده بود که این نمرات نیز از سامانه ناد، حذف شد. در صورتی که دانشجویی در آزمون پایان‌ترم درسی شرکت نکرده ولی نمره‌ای (نمره کلاسی یا میان‌ترم) در درس مربوط در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (Naad) برای ایشان ثبت شده است، موضوع را برای حذف نمره مربوط از طریق ارسال درخواست رسیدگی به موارد ویژه در سامانه جامع ارتباط با دانشجویان (SRM) ارسال کند.


با آرزوی موفقیت

اداره آزمون و نمایندگیها


٠٩:٢٥ - چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ٢٣٣٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: