اخبار > اطلاعیه حذف و اضافۀ نیم‌سال دوم 1400-1399

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه حذف و اضافۀ نیم‌سال دوم 1400-1399

باسمه

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و عرض ادب؛

به استحضار دانشجویان می‌رساند بازه حذف و اضافه نیم‌سال دوم تحصیلی 1400-1399 (ترم 992) از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 16 اسفندماه الی ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 17 اسفندماه می‌باشد.

نکات مهم:

  1. حذف و اضافه فقط برای دانشجویان مقطع کارشناسی است. دروس ارائه شده براساس درخواستهای دانشجویان و بررسی شرایط آموزشی ایشان و مساعدت حداکثری مسئولین است. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در صورت ضرورت در بازۀ حذف و اضافه می‌توانند از طریق «سامانۀ جامع ارتباط با دانشجویان SRM» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» درخواست حذف یا اضافه دروس را ارسال کنند تا توسط کارشناس رشته بررسی شود.

  2. مطابق آیین‌نامۀ آموزشی مقطع کارشناسی، هر دانشجو می تواند در بازۀ حذف و اضافه، حداکثر دو درس از دروس انتخابی خود را با رعایت نکات آموزشی (با رعایت قوانین کف و سقف و پیش نیازی) حذف کند. همچنین می تواند حداکثر دو درس را با رعایت نکات پیش نیازی انتخاب کند.

  3.  آن دسته از دانشجویانی که تاکنون اقدام به انتخاب واحد نکرده‌اند(در مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد)، این فرصت را خواهند داشت که در تاریخ‌های ذکر شده اقدام به انتخاب واحد با تأخیر کنند. عواقب ناشی از فعال‌شدن دیرهنگام دروس به عهدۀ دانشجویان می‌باشد.

  4. پیرو هماهنگی صورت‌گرفته با مدیران گروه‌های علمی دانشگاه، دانشجویان رشتۀ‌ «علوم و معارف‌قرآن» بدون نیاز به رعایت پیش‌نیاز، می‌توانند اقدام به انتخاب واحد کنند. این دسته از دانشجویان چنانچه با پیام «غیر معتبر بودن درس» مواجه شدند، از طریق «سامانۀ جامع ارتباط با دانشجویان SRM» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» از کارشناس رشته مربوط پیگیری کنند.

  5. برای تماس با کارشناسان رشته و سرگروههای ادارۀ ارائۀ دروس با شماره‌های اعلام‌شده در صفحۀ ارتباط با ما در ایام حذف و اضافه در ساعت 10 الی 12 ارتباط برقرار کنید.

  6. برای مشاهدۀ اطلاعیۀ انتخاب واحد اینجـــــــا را کلیک کنید.

  7. برای مشاهده و دریافت لیست دروس ارائه شده به همراه برنامۀ زمان‌بندی آزمونها اینجـــــــا را کلیک کنید.

پرسش و پاسخ متداول:

موفق و پیروز باشید.
 ادارۀ خدمات آموزشی


٠٨:٢٢ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ٢٣٣٠    /    تعداد نمایش : ١٤٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: