اخبار > انتخاب واحد با تاخیر نیم‌سال دوم 1400-1399 (ترم 992)

 


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب واحد با تاخیر نیم‌سال دوم 1400-1399 (ترم 992)

 

 

 

 

باسمه تعالی

با سلام و عرض ادب؛

به استحضار دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند، با عنایت به مساعدت صورت‌گرفته، انتخاب واحد نیم‌سال دوم تحصیلی 1400-1399(ترم 992) برای دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد نشده‌اند در روزهای سه‌شنبه و چهار‌شنبه مورخ 5 و 6 اسفند 99 برگزار می‌شود.

برنامه

تاریخ

انتخاب واحد با تأخیر

ساعت 10 روز سه‌شنبه مورخ 5 اسفند ماه تا ساعت 24 چهارشنبه مورخ 6 اسفند ماه

حذف و اضافه (برای دانشجویان مقطع کارشناسی)

16 و 17 اسفند 99

نکات مهم:

  1. دانشجویانی که به دلیل نقص مدرک آموزشی مجوز انتخاب واحد نداشتند، می‌بایست در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل پروندۀ آموزشی خود اقدام کنند تا در بازۀ انتخاب واحد با تأخیر بتوانند انتخاب واحد خود را انجام دهند. مطابق اطلاع‌رسانی قبلی و با توجه به لزوم پرونده‌سازی دانشجویان و ارسال اصل مدارک تحصیلی به بایگانی مرکز، عواقب و مسئولیت ناشی از وجود نقص در پروندۀ آموزشی دانشجویان(دیرفعال شدن دروس، از دست دادن بخشی از نمرات امتیازی، از دست دادن زمان برای مشاهدات درسی و...) به عهدۀ ایشان است.

  2. دانشجویان با شرایط آموزشی خاص (فراغت از تحصیل، اتمام سنوات، زیر کف بودن تعداد واحد و ...) که درخواست ارائۀ درس خارج از ترم‌بندی را دارند، می‌بایست از طریق «سامانۀ جامع ارتباط با دانشجویان SRM» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» با موضوع «انتخاب واحد مقطع کارشناسی یا کارشناسی‌ارشد» نسبت به ارسال درخواست خود حداکثر تا تاریخ 5 اسفند 99 اقدام کنند تا درخواست ایشان توسط کارشناسان رشته بررسی شود. درخواستهای رسیده برای ارائۀ دروس در حال بررسی است و ان‌شاءالله در اطلاعیۀ حذف و اضافه لیست دروس اضافه‌شده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  3. بدیهی است دروس دانشجویانی که پس از شروع ترم و در بازۀ انتخاب واحد با تأخیر اقدام به انتخاب واحد کرده‌اند، پس از اتمام بازۀ انتخاب واحد با تأخیر در سامانۀ مشاهدۀ دروس فعال خواهد شد.

  4. دانشجویان محترم می‌بایست قبل از اقدام برای انتخاب واحد، نکات ذکر شده در اطلاعیۀ انتخاب واحد را مطالعه کنند. برای مشاهدۀ اطلاعیۀ انتخاب واحد اینجــــا را کلیک کنید.

در پناه حق باشید.
 ادارۀ خدمات آموزشی


١٣:٢٤ - دوشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ٢٣١٤    /    تعداد نمایش : ١٧١٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: