اخبار > نمرات آزمونهای نیم‌سال 991 اعلام و اعتراض به نمرات فعال شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

نمرات آزمونهای نیم‌سال 991 اعلام و اعتراض به نمرات فعال شد

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و ادب خدمت دانشجویان گرامی؛

احتراماً ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب و میلاد حضرت باقرالعلوم (علیه السلام)  و آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی، به اطلاع می‌رساند، نمرات آزمون‌های پایان نیم‌سال 991 مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (ناد) وارد شده است.

برای مشاهده نمرات نهایی می‌توانید از مسیر زیر استفاده کنید

 • منوی ثبت نام دروس دانشجو - زیر منوی ارسال درخواست اعتراض به نمره - کد نیم‌سال 991- ذیل ستون (عنوان) دروس نیم‌سال تحصیلی دانشجو - کلیک بر روی «...» که از این طریق امکان ثبت اعتراض به نمره وجود دارد.(حتماً راهنمای ثبت اعتراضات را از اینجا دقیقا مطالعه نمائید)

 • منوی ثبت نام دروس دانشجو - لینک مربوط به مشاهده کارنامه

همچنین ریز نمرات (صرفا در مقطع کارشناسی) خود را نیز می‌توانید از مسیر زیر مشاهده کنید 

 • زیرمنوی مدیریت مالی نیم‌سال‌های تحصیلی، ذیل منوی ثبت نام دروس دانشجو - دکمه لیست نمرات (در صفحه باز شده روی لینک 991  و سپس روی دکمه آخرین صفحه کلیک کنید)

     

 نکات قابل توجه

 • ثبت اعتراض به نمرات از امروز شنبه مورخ 25 بهمن ماه تا ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 28 بهمن ماه 1399 در سامانه آموزشی ناد فعال شده و با توجه به فرصت محدود باقیمانده تا بازه حذف و اضافه امکان تمدید زمان آن میسر نخواهد بود.

 • نمرات درس پژوهش (عملی - انفرادی) در روانشناسی، به محض اعلام نمره توسط استاد محترم درس در سامانه آموزشی ناد ثبت خواهد شد.

 • با توجه به مشکل در سوالات آزمون ورزش(1) ، مطابق تصمیم استاد و مدیر محترم گروه علمی، ارفاقاتی در نمرات لحاظ و در سامانه ناد ثبت شده است. ولی با این وجود در صورتیکه دانشجویان به نمره این درس کماکان اعتراض دارند امکان شرکت در آزمون مجدد این درس در روز شنبه 2 اسفندماه ساعت 14 فراهم شده است و در صورت شرکت دانشجویان در این آزمون، نمره آزمون مجدد در هر صورت جایگزین نمره ثبت شده در ناد می‌شود.

 • امکان ثبت اعتراض ، پس از ثبت نمرات دروس فوق با توجه به اتمام بازه اعتراضات، عملا میسر نخواهد بود.

 • شایان ذکر است تنها مواردی از اعتراض که به شیوه درج شده در راهنمای ثبت اعتراضات ثبت شود، بررسی و ترتیب اثر داده خواهد شد، قبل از اقدام به ارسال اعتراض، حتماً راهنمای ثبت اعتراضات را از اینجا دقیقا مطالعه نمائید لازم به توضیح است موارد ارسالی اعتراضات از طرق دیگر به هبچ وجه بررسی نخواهد شد.

 • در ثبت دقیق اعتراض به نمره دقت کنید، چرا که ثبت اعتراض به نمره برای هر درس صرفا یک‌بار امکان‌پذیر بوده و امکان ویرایش متن ارسالی وجود ندارد.

 • نتایج اعتراض به نمرات، پس از اعلام نتیجه بررسی توسط اساتید محترم و تا قبل از بازه حذف و اضافه در سامانه ناد اعمال خواهد شد و دانشجویان موظفند نتیجه اعتراض به نمرات خود را در سامانه ناد ملاحظه کنند و در صورت نیاز به اصلاح در انتخاب واحد خود، در بازه حذف و اضافه اقدام کنند.

 • برای پیگیری هر گونه مشکل در خصوص اعلام نمرات، از طریق سامانه ارتباط با دانشجویان(SRM)، با ثبت درخواست رسیدگی ویژه مکاتبه نمائید. توجه داشته باشید که در متن درخواست حتما شماره دانشجویی، نام درس و کد نیم‌سال تحصیلی را قید کنید تا درخواست شما بررسی شود.

 • تاکید می‌شود برای ثبت اعتراض به نمرات از دستگاه‌های موبایل و تبلت استفاده نشود در این صورت امکان عدم ثبت درخواست اعتراض وجود دارد که مسئولیت آن به عهده دانشجو خواهد بود و دانشگاه هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

 • انجام تسویه حساب مالی برای ثبت اعتراض ضروری می‌باشد.

لازم به ذکر است با توجه به آئین نامه آموزشی دانشگاه، مرکز و اساتید محترم دانشگاه تا دو نیم‌سال موظف به نگهداری پاسخ‌نامه‌های آزمون‌ها (سوابق آزمون‌ها) می‌باشند، لذا در صورت عدم اعلام نمرات(به شرط عدم قرار داشتن در لیست محرومین از آزمون) حتما در اسرع وقت موضوع را از کارشناسان آزمون پیگیری کنید، چون پس از مدت ذکر شده امکان بررسی و اعلام نمره عملا ممکن نخواهد بود و مرکز هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


برای ورود به سامانه آموزشی ناد اینجا را کلیک نمائید.

 

 


١٥:٢٤ - شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ٢٣١٢    /    تعداد نمایش : ١٣٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: