اخبار > اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال 991 مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال 991 مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

 

به نام خدا

احتراماً ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی، نظر به نزدیک شدن به ایام امتحانات پایانی نیم‌سال اول تحصیلی 1400-1399، اهم نکات قابل توجه برای شرکت در آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) پایان‌ ترم 991 به شرح زیر اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

 1. آزمون‌های نیم‌سال 991 به شیوه الکترونیکی (مجازی) در سامانه مشاهده دروس(LMS) به آدرس: http://lms.qhu.ac.ir برگزار خواهد شد.

 2. برای اطلاع از نکات فنی و آموزشی در سامانه مشاهده دروس، عنوان «آشنایی با آزمون‌های الکترونیکی» ذیل بخش درسهای من فعال شده است که حتما راهنماهای ارائه شده قبل از شروع آزمونها به دقت ملاحظه شود.

 3. در بخش فوق امکان شرکت در آزمون آزمایشی حکمتهای جاویدان (آزمون تستی و آزمون تشریحی) جهت آشنایی با شیوه و روال برگزاری آزمونهای پایان ترم فراهم شده است.

 4. با توجه به عدم برگزاری آزمون مجدد، حتما تدابیر لازم در خصوص اینترنت پشتیبان و قطعی احتمالی برق را داشته باشید. (علاوه بر اینترنت ثابت و سیستم رایانه، بهتر است تلفن همراه با بسته اینترنتی فعال نیز داشته باشید)

 5. نمره دانشجو در آزمونهای تمام تستی بلافاصله پس از اتمام «بازه زمانی آزمون» قابل مشاهده خواهد بود.

 6. آزمونهای تستی نمره منفی ندارد.

 7. با توجه به نمایش یکجای سوالات آزمونهای تشریحی ، حتما برای جلوگیری از مشکلات احتمالی قطعی برق و اینترنت ، پاسخ سوالات را در فایل Word که ابتدائا در سیستم ذخیره کرده‌اید وارد کرده و به مرور در حین ثبت پاسخها نیز مرتب ذخیره نمائید و یا پاسخها را بصورت دستنویس بر روی کاغذ نوشته و نهایتا تا قبل از اتمام زمان پاسخگویی به آزمون تصاویر برگه ها را با استفاده از نرم افزارهایی مانند CamScanner - جهت بهبود کیفیت و وضوح تصاویر برگه‌های پاسخنامه و همچنین امکان ارسال کلیه صفحات در یک فایل pdf - در بخش مربوط به ارسال فایل پاسخ - کادر ذیل سوالات - بارگزاری نمائید.

 8. ضروری است 15 دقیقه پیش از ساعت شروع هر آزمون، به صفحه مربوط به آن آزمون وارد شده و از اطلاعات و توضیحات مختصر مربوط به آزمون و همچنین راه ارتباطی برای رفع مشکلات احتمالی در حین آزمون، مطلع شوید و راس ساعت شروع آزمون صفحه را refresh (تازه کردن) کنید. برای انجام سریع این کار می‌توانید از کلید میانبر F5 یا CTRL + F5 بر روی صفحه کلید استفاده کنید.

 9. با توجه به برگزاری آزمونهای نیم‌سال 991 به شیوه الکترونیکی (مجازی)، زمان و نحوه برگزاری آزمون‌های دانشجویان خارج از کشور نیز مانند سایر دانشجویان است.

 10. دانشجویان میهمان حتما میبایست با شماره دانشجویی میهمان خود در سامانه مشاهده دروس(LMS) وارد شده و در آزمونها شرکت کنند.

 11. قبل از شرکت در آزمون، انجام ارزشیابی اساتید و دریافت کارت آزمون ضروری می‌باشد. برای انجام ارزشیابی اساتید و دریافت کارت آزمون اینجا را کلیک کنید.

 

برنامه زمان‌بندی آزمون‌ها

 • برای اطلاع از زمان‌بندی آزمون‌های پایان‌ترم 991 در مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد اینجا را کلیک کنید.

نکته مهم: همواره زمان نهایی و ملاک برگزاری آزمون‌ها ، تاریخ و ساعت درج شده مقابل هر درس در کارت ورود به جلسه آزمون می‌باشد.

 

پیگیری اشکالات احتمالی موجود در سوالات

 

 • کلیه نکات مربوط به سوالات آزمون را فقط از طریق ارسال پیام به آموزشیار و یا استاد محترم درس در سامانه مشاهده دروس (مودل) ، در اسرع وقت و نهایتا تا پایان روز بعد از تاریخ آزمون هر درس ارسال کنید. بدیهی است به درخواستهای ارسالی از طرق دیگر و خارج از بازه زمانی اعلام شده، ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین با توجه به انتخاب تصادفی سوالات و تفاوت سوالات دانشجویان با یکدیگر، برای بررسی دقیق موضوع، اعلام متن دقیق سوال ضروری است.


 

اسامی محرومین از آزمونها

 • برای مشاهده اسامی محرومین از آزمون نیمسال 991 اینجا را کلیک کنید.


 

راهنمایی و اطلاعات بیشتر

 • برای آشنایی با نکات فنی و آموزشی و شیوۀ برگزاری آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) و شرکت در آزمون آزمایشی حکمتهای جاویدان به بخش «آشنایی با آزمون‌های الکترونیکی» در سامانه مشاهده دروس اینجا را کلیک کنید.

 • برای مشاهده پرسش‌های متداول آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) اینجا را کلیک کنید.

 • برای برقراری ارتباط با پشتیبانی آزمون‌های الکترونیکی(مجازی) در ایام آزمون می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی فنی

  02151290 داخلی 4

کارشناسان آزمون

  02151290 داخلی 22

 

با آرزوی موفقیت
اداره آزمون و نمایندگی‌ها

 


١٠:١٠ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٨٩    /    تعداد نمایش : ٩٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: