اخبار > اعلام اسامی محرومین از آزمون ترم 991

 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام اسامی محرومین از آزمون ترم 991

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و عرض ادب؛

به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌رساند، با توجه به اتمام مهلت مشاهدۀ دروس که شرط اخذ مجوز شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم محسوب می‌شود، ضمن سپاس از دانشجویانی که در طول نیم‌سال 991 وظایف خود را به طور کامل انجام دادند، در این اطلاعیه اسامی محرومین از آزمون اطلاع‌رسانی شده است. در این نیم‌سال به دلیل شرایط خاص ایجاد شده(شیوع ویروس کرونا)، سعی شده است نهایت مساعدت با دانشجویان انجام شود. دانشجویانی که در بازۀ زمانی تعیین شده برای مشاهدۀ دروس، اقدام به مشاهدۀ کامل جلسات درسی خود نکرده باشند، پیرو اطلاع‌رسانی قبلی و مطابق با قوانین آموزشی، محروم از آزمون تلقی می‌شوند.

برای مشاهده اسامی محرومین از آزمون اینجـــــا را کلیک کنید.

نکات مهم:

 

  1. مطابق اطلاع‌رسانی قبلی، دانشجویان ورودی سال 99 که قصد استفاده از نمرۀ امتیازی مشاهدات را دارند، به دلیل عدم پشتیبانی شرکت ادوبی از نرم‌افزار فلش‌پلیر فقط تا 23 دی99 فرصت دارند.

  2. ممکن است دروسی که دانشجویان در طول نیم‌سال تحصیلی، امور مربوط به تطبیق واحد، حذف درس، معاف و... را در سامانۀ ناد انجام داده‌اند، در سامانۀ مشاهدۀ دروس همچنان فعال و در لیست محرومین نیز ثبت شده باشند. در این مورد ملاک دانشجویان برای شرکت در آزمون، سامانۀ ناد است.

  3. دانشجویانی که اسامی آنها به عنوان محروم اعلام شده، مجوز شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم را نخواهند داشت. بدیهی است که دریافت کارت آزمون و یا شرکت در جلسۀ آزمون، حقّی را برای این دسته از دانشجویان ایجاد نخواهد کرد و درصورت شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم، نمرۀ ایشان در کارنامۀ تحصیلی لحاظ نمی‌شود.

  4. برای مساعدت با دانشجویان، نمرۀ درس یا دروسی که دانشجو از شرکت در آزمون آن محروم شده، در کارنامۀ ایشان ثبت نمی‌شود و بصورت خودکار در سوابق تحصیلی دانشجو، حذف مجاز ثبت خواهد شد و هزینۀ آن مسترد نمی‌گردد. لذا نیازی به پیگیری و یا ارسال درخواست از سوی دانشجو نیست.

  5. لازم است دانشجویان محترم دروسی را که در آن محروم شده‌اند، درنیم‌سال‌های آتی انتخاب نموده و با توجه به ضوابط اعلام شده در اطلاعیۀ انتخاب واحد اقدام به مشاهدۀ دروس کنند.

  6. دانشجویان محترم می‌توانند با ارسال درخواست رسیدگی ویژه صرفاً با موضوع «رفع محرومیت از آزمون» و با ذکر توضیح کامل و علت پیگیری، از طریق سامانه ارتباط با دانشجویان (SRM) ، نسبت به بررسی مجدد اقدام کنند. پس از ارسال درخواست، بررسی لازم توسط مسئولان مربوطه (آموزش، فنی و...) انجام شده و به درخواست دانشجو پاسخ داده خواهد شد.

 

 

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ ارائه دروس

 


٠٩:٥٤ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٨٧    /    تعداد نمایش : ١٣٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: