اخبار > انجام ارزشیابی اساتید برای ترم 991 و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

 


  چاپ        ارسال به دوست

انجام ارزشیابی اساتید برای ترم 991 و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و عرض ادب، به استحضار همۀ دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند با توجه به نزدیک شدن ایام برگزاری آزمون‌های پایان ‌نیم‌سال اول 1399-1400 (991)، فرم ارزشیابی اساتید در سامانۀ جامع آموزشی (Naad) فعال شده است. دانشجویان محترم می‌توانند مطابق نیم‌سال‌های گذشته، نسبت به تکمیل فرم ارزشیابی اساتید از طریق سامانۀ ناد اقدام و کارت ورود به جلسۀ خود را دریافت کنند. برای مشاهدۀ راهنمای تکمیل فرم ارزشیابی اینجـــــا را کلیک کنید.

نکته مهم: مسئولیت هر گونه مشکل در فعال شدن آزمونهای آنلاین و اعلام نمرات دانشجو بواسطه عدم انجام ارزشیابی و دریافت کارت آزمون، بر عهدۀ دانشجویان محترم خواهد بود.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که وضعیت درس آنها در سامانه ناد معاف ثبت شده است‎، لازم است برای دریافت کارت ورود به جلسه، ارزشیابی درسی که برای آنها معاف ثبت شده است را انجام دهند‍، ولی نیازی به شرکت در آزمون درس معاف شده نیست. پیرو اطلاع‌رسانی قبلی آخرین مهلت مشاهدۀ دروس در نیم‌سال جاری، 19 دی ۹۹ (غیرقابل تمدید) می‌باشد. دانشجویانی که مطابق با ضوابط وزارت علوم، بیش از ۳ جلسه غیبت در مشاهدۀ دروس داشته باشند، مانند سنوات گذشته، محروم از آزمون تلقی شده و مجوز شرکت در آزمون پایان ترم را نخواهند داشت. بدیهی است درج نام درس در کارت ورود به جلسه و شرکت دانشجوی محروم در آزمون، تعهدی مبنی بر اعلام نمرۀ وی ایجاد نخواهد کرد. (لیست دانشجویان محروم از آزمون، متعاقباً از طریق اطلاعیۀ سایت مرکز اطلاع‌رسانی خواهد شد.)

 

موفق و پیروز باشد.
ادارۀ ارائۀ دروس

 


١٦:٤٢ - دوشنبه ١٥ دی ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٧٩    /    تعداد نمایش : ١٨٦٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: