اخبار > فرم درخواست ارائۀ درس برای ترم 992

 


  چاپ        ارسال به دوست

فرم درخواست ارائۀ درس برای ترم 992

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 با سلام و عرض ادب؛

به اطلاع دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌رساند، فهرست دروس قابل ارائه مطابق ترم‌بندی مصوب رشته‌ها در نیم‌سال 992 در پیوندهای زیر اعلام شده است. برای مشاهدۀ لیست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی اینجـــــا و برای مشاهدۀ لیست دروس ارائه شده در مقطع کارشناسی‌ارشد اینجـــــا را کلیک کنید. مطابق روال ترمهای گذشته، دانشجویان می‌توانند از طریق پیوندهای زیر، دروس مورد نظر خود را برای ارائه در نیمسال 922 حداکثر تا روز جمعه مورخ 1399/10/19 درخواست دهند.

 فرم ارسال درخواست ارائۀ دروس مورد نیاز در مقطع کارشناسی

فرم ارسال درخواست ارائۀ دروس مورد نیاز در مقطع کارشناسی ارشد 

نکات مهم:

  1. ارسال درخواست از سوی دانشجویان به معنی ارائۀ درس نخواهد بود و پس از بررسی شرایط، در خصوص ارائۀ درس در مرکز تصمیم‌گیری خواهد شد.

  2. تصمیم‌گیری برای ارائۀ درس در این مرحله براساس تعداد درخواستها می‌باشد. لذا دانشجویان با شرایط آموزشی خاص که درخواست ارائۀ درس دارند(فراغت از تحصیل، اتمام سنوات و...) می‌توانند در بازۀ انتخاب واحد از طریق «سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» با موضوع  «انتخاب واحد مقطع کارشناسی یا کارشناسی‌ارشد» نسبت به ارسال درخواست اقدام کنند تا درخواست ایشان توسط کارشناسان رشته بررسی شود.

 

 

موفق و پیروز باشد.

ادارۀ ارائۀ دروس

 


١٥:١٢ - شنبه ١٣ دی ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٧٦    /    تعداد نمایش : ٩٨٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: