اخبار > اعلام شمارۀ دانشجویی و فعال شدن دروس و سامانه‌های مرکز برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد ورودی مهر 99

 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام شمارۀ دانشجویی و فعال شدن دروس و سامانه‌های مرکز برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد ورودی مهر 99

باسمه

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

احتراماً به استحضارکلیۀ دانشجویان جدیدالورود مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد ورودی مهر 99 می‌رساند، دروس نیم‌سال اول تحصیلی 1400-1399 (ترم اول) در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) فعال شده است. همچنین سامانۀ ارتباط با دانشجویان(SRM) برای ارسال درخواستهای آموزشی به صورت مشروط نیز فعال‌شده است. آخرین مهلت مشاهدۀ دروس برای نیم‌سال جاری 5 دی 1399 می‌باشد. لطفاً به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا قبل از اتمام مهلت اعلام شده، همۀ جلسات درسی را مشاهده کنید.

نکات مهم:

  • برای مشاهدۀ شمارۀ دانشجویی خود اینجــــــا را کلیک کنید. در صورت موجودنبودن شمارۀ دانشجویی،با کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده مرتبط شوید.

  • نام کاربری در سامانه‌های مرکز همان شمارۀ دانشجویی و رمز عبور سامانه‌ها به شرح ذیل تعیین شده است.

سامانه نام کاربری رمز عبور
سامانۀ ارتباط با دانشجویان(SRM) شمارۀ دانشجویی شمارۀ شناسنامه
سامانۀ مشاهده دروس(LMS) شمارۀ دانشجویی کد ملی
سامانۀ جامع آموزشی(Naad) شمارۀ دانشجویی شمارۀ شناسنامه
  • زمان برگزاری جلسۀ توجیهی روز دوشنبه مورخ 26 آبان 99 از ساعت 15 الی 16:30 است. برای مشاهدۀ اطلاعیۀ فعال‌شده در این زمینه اینجــــــا را کلیک کنید.

  • پیرو اطلاع‌رسانی قبلی، دانشجویان گرامی می‌بایست با مراجعه به سامانۀ جامع آموزشی(Naad) نسبت به پرداخت شهریه ثابت به صورت الکترونیکی اقدام کنند. مهلت پرداخت شهریۀ متغیر تا قبل از شروع آزمونهای نیم‌سال اول(13 دی 99) می‌باشد. مبلغ شهریۀ ثابت برای دانشجویان مقطع کارشناسی 4/400/000 ریال (440 هزار تومان) و برای دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد 8/200/000 ریال (820 هزار تومان) می‌باشد. برای مشاهدۀ راهنمای پرداخت الکترونیکی اینجــــــا را کلیک کنید.

  • مطابق آیین‌نامۀ‌ آموزشی عدم مشاهدۀ جلسات و داشتن غیبت موجه بیش از 3/16 در هر درس موجب محرومیت از آزمون می‌شود. برای مشاهدۀ راهنمای مشاهدۀ دروس اینجـــــا را کلیک کنید.

  • دقت شود لیست دروس انتخاب شده در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) با دروس فعال‌شده در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) می‌بایست یکی باشد. هرگونه مغایرت در این زمینه را به کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده اطلاع دهید.

  • برای ارتباط با کارشناسان رشته‌ مطابق روز و ساعت اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی


٠٩:٠١ - پنج شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٢٧    /    تعداد نمایش : ٩٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: