اخبار > مهلت مشاهدۀ دروس در نیم‌سال 991

 


  چاپ        ارسال به دوست

مهلت مشاهدۀ دروس در نیم‌سال 991

 

 

 

 

 

باسمه تعالی

با سلام وعرض ادب؛

 احتراماً به اطلاع کلیۀ دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند، آخرین مهلت مشاهدۀ جلسات درسی در سامانۀ مشاهدۀ دروس(LMS)، روز جمعه مورخ 19 دی‌ماه 99(غیرقابل تمدید) می‌باشد. لذا لازم است مدیریت زمان و برنامه‌ریزی لازم برای مشاهدۀ جلسات درسی در فرصت باقیمانده تا پایان‌ترم، توسط دانشجویان انجام شود.

نکات مهم :

  1. شورای گروه‌های علمی دانشگاه و ریاست مرکز، با در نظر گرفتن 1 نمرۀ امتیازی برای دانشجویانی که جلسات درسی عناوین دروس تعیین شده را، به طور کامل مشاهده کرده باشند، موافقت نمودند. لذا در پایان نیم‌سال تحصیلی 991، وضعیت حضور و غیاب دانشجویان بررسی شده و برای دانشجویانی که جلسات درسی منتخب در این طرح تشویقی را به طور کامل، مشاهده کرده باشند، یک نمرۀ امتیازی لحاظ خواهد شد. این نمره در مجموع نمرات دانشجو محاسبه خواهد شد و نیازی به پیگیری توسط دانشجویان نیست. برای اطلاع از عناوین دروس منتخب که مشاهدۀ آن دارای نمرۀ امتیازی است، کد دروس نیم‌سال خود را در کادر زیر درج نمایید تا از وضعیت مشاهدۀ آن مطلع شوید. برای اطلاع از کد دروس، به سامانۀ ناد و جدول اطلاعات دروس نیم‌سال جاری خود، یا صفحۀ سیر ارائۀ دروس مراجعه کنید.

     برای اطلاع از عناوین دروسی که نمرۀ امتیازی به مشاهدات آن تعلق گرفته است اینجــــــــا را کلیک کنید.

  2. پس از مهلت اعلام شده (19 دی‌ماه) هیچ عذری از سوی دانشجویان اعم ازمشکلات فنی، آموزشی و... قابل پذیرش نخواهد بود.لذا لازم است دانشجویان نسبت به رفع مشکلات خود اقدام و برنامه‌ریزی لازم جهت مشاهدۀ دروس را داشته باشند.

  3. تاریخ ذکر شده برای مشاهدۀ دروس، به معنای بسته‌شدن سامانۀ مشاهدۀ دروس و غیرفعال شدن بسته‌های درسی نیست و فقط مربوط به حضور و غیاب دانشجویان می‌باشد. بدیهی است بسته‌های درسی تا آخرین روز برگزاری آزمون‌های پایان ‌نیم‌سال 991 در سامانۀ مشاهدۀ دروس باقی می‌ماند.

  4. حضور و غیاب دروسی که بستۀ ‌درسی نداشتند و به صورت آن‌لاین ارائه شده‌اند، در سامانۀ مشاهدۀ دروس انجام نمی‌شود.

  5. دانشجویانی که مطابق ضابطۀ وزارت علوم، غیبت بیش از 16/3 داشته باشند، مانند سنوات گذشته، محروم از آزمون می‌شوند و مجوز شرکت در آزمون پایان ترم را ندارند(در صورت شرکت در آزمون، پاسخنامۀ ایشان تصحیح نخواهد شد)

  6. اسامی محرومین از آزمون پس از پایان مهلت اعلام‌شده طی اطلاعیه‌ای از همین طریق اعلام خواهد شد.

  7. برای مشاهدۀ راهنمای مشاهدۀ دروس اینجـــــــا را کلیک کنید.

 

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ ارائۀ دروس

 


٠٨:٣١ - چهارشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٢٥    /    تعداد نمایش : ٣٣٩١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: