اخبار > ارسال درخواست معادل‌سازی(تطبیق‌واحد) ویژۀ دانشجویان جدیدالورود مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد

 


  چاپ        ارسال به دوست

ارسال درخواست معادل‌سازی(تطبیق‌واحد) ویژۀ دانشجویان جدیدالورود مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و احترام؛

به استحضار می‌رساند آن دسته از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد ورودی مهر 99 (ترم 991) که قصد معادل‌سازی(تطبیق واحد) واحدهای درسی خود را دارند، می‌توانند درخواستهای خود را از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، منوی درخواست‌ رسیدگی ویژه حداکثر تا روز یکشنبه مورخ 30 آذر 99 ارسال کنند. برای مشاهدۀ راهنمای ارسال درخواست رسیدگی ویژه از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM اینجـــــا را کلیک کنید. بدیهی است به درخواست‌های خارج از بازه ترتیب اثر داده نخواهد شد و عواقب آن به عهدۀ دانشجو می‌باشد.

نکات مهم:

  • دانشجویانی که ریزنمرات مقطع قبلی خود را در اختیار ندارند و می‌بایست از سمت مرکز برای دریافت ریزنمرات نامه‌نگاری انجام شود نیز در اسرع وقت درخواست خود را از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، منوی رسیدگی ویژه ارسال کنند. دقت شود ارسال اطلاعاتی از قبیل نام کامل دانشگاه قبلی، نام کامل رشتۀ قبلی، آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی یا صندوق پستی دانشگاه قبلی و... برای انجام نامه‌نگاری ضروری است. همچنین در ارسال درخواست می‌بایست لیست دروسی که قصد معادل‌سازی دارید(در همۀ ‌نیم‌سالهای تحصیلی مقطع قبلی) نیز اعلام شود. برای مشاهدۀ لیست دروس تمامی رشته‌ها اینجـــــا را کلیک کنید. برای مشاهدۀ سرفصل دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

  • معادل‌سازی دروس فقط برای ورودی‌های مهر99 انجام می‌شود و دانشجویان ورودی سالهای گذشته نمی‌توانند درخواست معادل‌سازی ارسال کنند.

  • معادل‌سازی دروس مطابق دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث انجام خواهد شد. برای مشاهدۀ دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

  • با توجه به امکان پیوست‌کردن فقط یک فایل در سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، چنانچه ریزنمرات دانشجویان بیش از یک صفحه باشد، اسکن صفحات تجمیع‌شده و به صورت یک فایل فشرده(ZIP) ارسال شود.

  • ریز نمرات دانشجویان و طلابی که در حال تحصیل هستند برای تطبیق واحد قابل قبول نمی‌باشد.

  • با توجه به شروع دیرهنگام نیم‌سال تحصیلی 991(به دلیل تاخیر در اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان از سوی سازمان سنجش) دانشجویانی که با درخواست تطبیق‌واحد ایشان توسط مدیران محترم گروههای علمی موافقت می‌شود، نمی‌توانند در نیم‌سال جاری درسی را جایگزین کنند. برای این دسته از دانشجویان تطبیق واحد و ورود اطلاعات دروس پذیرفته‌شده در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) انجام خواهد شد.

  • دانشجویان توجه داشته باشند تا زمانی که نتیجۀ درخواست تطبیق واحد ایشان از سوی مدیر محترم ‌گروه علمی اعلام نشده است، امور درس(مشاهدۀ جلسات، تمارین، شرکت در جلسات آن‌لاین و ...) می‌بایست توسط دانشجو انجام و پیگیری شود.   

  • دروس «روش تحقیق و پایان‌نامه نویسی» و «روش تحقیق و تدوین مقالات علمی» در مقطع کارشناسی ‌ارشد قابل تطبیق نیست مگر برای دانشجویانی که پیشتر دروس مذکور را در مقطع کارشناسی ارشد در مرکز آموزش الکترونیکی گذرانده باشند.

  • برای اطلاع از وضعیت شهریۀ دروس معادل‌سازی شده می‌توانید آیین‌نامۀ مالی دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث را از اینجـــــا دریافت کنید.

در صورت وجود هرگونه ابهام، با کارشناسان رشتۀ در روز و ساعات پاسخگویی با شماره‌های اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس برقرار کنید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی


١٣:٢١ - پنج شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: