اخبار > برگزاری آزمون‌های معرفی به استاد نیم‌سال 982 (شهریور 99)

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون‌های معرفی به استاد نیم‌سال 982 (شهریور 99)

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

با سلام و احترام خدمت دانشجویان گرامی

احتراماً با توجه به برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی قبلی آزمون‌های معرفی به استاد نیم‌سال 982 (شهرویر ماه 1399) به دانشجویان گرامی که قبلا درخواست برگزاری آزمون معرفی به استاد داده‌اند و با درخواست ایشان موافقت شده است و با عنایت به برگزاری این آزمون‌ها به شیوه الکترونیکی (مجازی) نکات زیر برای اطلاع بیشتر خدمت دانشجویان گرامی، اطلاع رسانی می‌شود.

 1. شرکت در آزمون معرفی به استاد صرفا برای دانشجویان گرامی که درخواست‌های ایشان، بررسی و مورد تایید قرار گرفته است برگزار خواهد شد.

 2. هیچ‌گونه اعتراض، درخواست رسیدگی و اعلام مشکل از جانب دانشجو، در آزمون‌های معرفی به استاد پذیرفته نیست و بررسی در این خصوص انجام نمی‌شود لذا آمادگی کامل (علمی و همچنین فراهم کردن مقدمات لازم فنی و ...) از جانب دانشجویان گرامی برای شرکت در این آزمون‌ها ضروری می‌باشد.

 3. آزمون‌های معرفی به استاد به شیوه الکترونیکی (مجازی) در  سامانه مشاهده دروس(LMS) به آدرس: http://lms.qhu.ac.ir (به یکی از روش‌های تشریحی، تستی و یا تستی - تشریحی) و یا در سامانه ادوبی کانکت و به صورت شفاهی برگزار خواهد شد.

 4. برای اطلاع از نکات فنی و آموزشی آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) تستی اینجا را کلیک کنید.

 5. برای اطلاع از راهنمای شرکت در آزمون‌های تشریحی اینجا را کلیک کنید.

 6. ضروری است 15 دقیقه پیش از ساعت شروع هر آزمون، به صفحه مربوط به آن آزمون وارد شده و از اطلاعات و توضیحات مختصر مربوط به آزمون و همچنین راه ارتباطی برای رفع مشکلات احتمالی در حین آزمون، مطلع شوید و راس ساعت شروع آزمون صفحه را ««refresh (تازه کردن) کنید. برای انجام سریع این کار می‌توانید از کلید میانبر F5 یا CTRL + F5 بر روی صفحه کلید استفاده کنید.

 7. با توجه به برگزاری آزمون‌های معرفی به استاد به شیوه الکترونیکی (مجازی)، زمان و نحوه برگزاری آزمون‌های دانشجویان خارج از کشور نیز مانند سایر دانشجویان می‌باشد.

 

برنامه زمان‌بندی آزمون‌ها

 • برای اطلاع از زمان‌بندی آزمون‌های معرفی به استاد مقطع کارشناسی اینجا را کلیک کنید.
 • برای اطلاع از زمان‌بندی آزمون‌های معرفی به استاد مقطع کارشناسی ارشد اینجا را کلیک کنید.
 • زمان‌بندی آزمون‌های شفاهی که در سامانه ادوبی کانکت برگزار خواهند شد در سامانه مودل و همچنین توسط کارشناس محترم رشته، اطلاع رسانی شده است.

در صورت مغایرت تاریخ‌های اعلام شده در سایت و تاریخ‌هایی که توسط کارشناسان محترم رشته خدمتتان اطلاع رسانی شده است، در اسرع وقت موضوع را به کارشناس محترم رشته یا کارشناس محترم آزمون اطلاع رسانی کنید.  

راهنمایی و اطلاعات بیشتر

 • برای مشاهده پرسش‌های متداول آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) اینجا را کلیک کنید.

 • برای برقراری ارتباط با پشتیبانی آزمون‌های الکترونیکی(مجازی) در ایام آزمون می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی فنی

  02151290 داخلی 4

کارشناس آزمون

  02151290 داخلی 22

 

 

با آرزوی موفقیت
اداره آزمون و نمایندگی‌ها


١٩:٠١ - جمعه ١٤ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٦٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: