اخبار > لیست دروس قابل ارائه در نیم‌سال ٩٩١ و فرم درخواست دروس ارائه نشده

 


  چاپ        ارسال به دوست

لیست دروس قابل ارائه در نیم‌سال ٩٩١ و فرم درخواست دروس ارائه نشده

New Page 1

«بسمه تعالی»

 

با سلام و عرض ادب؛

به اطلاع دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌رساند، فهرست دروس قابل ارائه در نیم‌سال 991 در پیوندهای زیر اعلام شده است:

 

دروس کارشناسی نیم‌سال 991

دروس کارشناسی ارشد نیم‌سال 991

 

شایان ذکر است دانشجویانی که بنا به هر دلیلی، نیازمند اخذ مجدد دروس نیم‌سال‌های گذشته و یا آینده رشته تحصیلی خود هستند؛ اما درس مورد نظر ایشان در فهرست دروس انتخاب واحد نیم‌سال 991، وجود ندارد؛ می‌توانند از طریق پیوندهای زیر، درس مورد نظر را یافته و درخواست ارائۀ آن را تا تاریخ شنبه 18 مرداد 99 ارسال بفرمایند.

 

ثبت درخواست ارائۀ دروس مورد نیاز (مقطع کارشناسی)

ثبت درخواست ارائۀ دروس مورد نیاز (مقطع کارشناسی ارشد)

 

تذکر مهم:

  • دروس مقطع کارشناسی رشتۀ علوم و معارف قرآن به دلیل اتمام زمان در نظر گرفته شده برای اجرای ترم‌بندی مصوب و عدم پذیرش دانشجو در رشته مذکور، ارائه نخواهد شد. دانشجویان باقیمانده این رشته که تاکنون فارغ‌التحصیل نشده‌اند و دانشجویان سایر رشته‌ها که ترم 991 آخرین نیم‌سال تحصیلی آنهاست، می‌توانند برای ارسال درخواست ارائه درس از طریق «سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» با موضوع «انتخاب واحد مقطع کارشناسی» حداکثر تا روز شنبه مورخ 18 مردادماه اقدام کنند. به درخواستهای خارج از بازه رسیدگی نخواهد شد. بدیهی است ارسال درخواست از سوی دانشجویان به معنی ارائه درس نخواهد بود و پس از بررسی شرایط آموزشی دانشجویان، لیست نهایی دروس ارائه شده از همین طریق اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

پیروز و سربلند باشید.

مدیریت تولید و ارائه دروس


١٦:٣٤ - دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٣١    /    تعداد نمایش : ٧٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: