اخبار > اعلام اسامی محرومین از آزمون نیمسال ٩٨٢ و نمرۀ امتیازی مشاهده دروس

 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام اسامی محرومین از آزمون نیمسال ٩٨٢ و نمرۀ امتیازی مشاهده دروس

«بسمه تعالی»

 

قابل توجه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد؛

سلام علیکم؛

با توجه به اتمام مهلت مشاهدۀ دروس که شرط اخذ مجوز شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم محسوب می‌شود؛ ضمن سپاس از دانشجویانی که در طول نیم‌سال 982 وظایف خود را به طور کامل انجام دادند، در این اطلاعیه اسامی محرومین از آزمون و لیست دروسی که حائز نمرۀ امتیازی مشاهدۀ دروس هستند، به اطلاع دانشجویان محترم می‌رسد.

 

·      اسامی محرومین از آزمون:

دانشجویانی که در بازۀ زمانی تعیین شده جهت مشاهدۀ دروس، اقدام به مشاهدۀ کامل جلسات درسی خود نکرده باشند و بیش از 3 جلسه، از مشاهدۀ دروس غیبت داشته باشند، پیرو اطلاع‌رسانی قبلی و مطابق با قوانین شورای آموزشی، محروم از آزمون تلقی می‌شوند.

برای مشاهده اسامی محرومین از آزمون اینجا را کلیک کنید.

 

1. دانشجویانی که اسامی آنها به عنوان محروم اعلام شده، مجوز شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم را نخواهند داشت. بدیهی است که دریافت کارت آزمون و یا شرکت در جلسۀ آزمون، حقّی را برای این دسته از دانشجویان ایجاد نخواهد کرد و درصورت شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم، نمرۀ ایشان در کارنامۀ تحصیلی لحاظ نمی‌شود.

2. برای مساعدت با دانشجویان، نمرۀ درس یا دروسی که دانشجو از شرکت در آزمون آن محروم شده، در کارنامۀ ایشان ثبت نمی‌شود و بصورت خودکار در سوابق تحصیلی دانشجو، حذف مجاز ثبت خواهد شد و هزینۀ آن مسترد نمی‌گردد. لذا نیازی به پیگیری و یا ارسال درخواست از سوی دانشجو نیست.

3. لازم است دانشجویان محترم دروسی را که در آن محروم شده‌اند، درنیم‌سال‌های آتی انتخاب نموده و با توجه به ضوابط اعلام شده در اطلاعیۀ انتخاب واحد اقدام به مشاهدۀ دروس نمایند.

4. دانشجویان محترم می‌توانند با ارسال درخواست رسیدگی ویژه صرفا با موضوع «رفع محرومیت از آزمون» و با ذکر توضیح کامل و علت پیگیری، از طریق سامانه ارتباط با دانشجویان (SRM) ، نسبت به بررسی مجدد و امکان رفع محرومیت خود اقدام نمایند. پس از ارسال درخواست، بررسی لازم توسط مسئولان مربوطه (آموزش، فنی و...) انجام شده و به درخواست دانشجو پاسخ داده خواهد شد.

 

·      نمرۀ امتیازی مشاهدۀ دروس:

شورای گروه‌های علمی دانشگاه و ریاست مرکز، با در نظر گرفتن 1 نمرۀ امتیازی برای دانشجویانی که جلسات درسی عناوین دروس تعیین شده را، به طور کامل مشاهده کرده باشند، موافقت نمودند. لذا در پایان نیم‌سال تحصیلی 982، وضعیت حضور و غیاب دانشجویان بررسی شده و برای دانشجویانی که جلسات درسی منتخب در این طرح تشویقی را به طور کامل، مشاهده کرده باشند، یک نمرۀ امتیازی لحاظ خواهد شد. این نمره، توسط کارشناسان آموزشی، در مجموع نمرات دانشجو، محاسبه خواهد شد و نیازی به پیگیری توسط دانشجو نیست.

نکتۀ 1: جهت اطلاع از عناوین دروس منتخب که مشاهدۀ آن دارای نمرۀ امتیازی است، کد دروس نیم‌سال خود را در کادر زیر درج نمایید تا از وضعیت مشاهدۀ آن مطلع شوید.

 

آیا مشاهدۀ درس من، نمرۀ امتیازی دارد؟

 

نکتۀ 2: جهت اطلاع از کد درس، به سامانۀ ناد و جدول اطلاعات دروس نیم‌سال جاری خود، یا سیر ارائۀ دروس مراجعه نمایید.

 

امید است دانشجوان گرامی، در نیم‌سال‌های آتی با برنامه‌ریزی مناسب مشاهدات درسی خود را در زمان مقتضی به اتمام رسانده و با آمادگی کامل در آزمون‌های پایانی شرکت نمایند.

سربلند و سعادتمند باشید.

مدیریت ارائه دروس

 


١٦:٢٦ - چهارشنبه ١١ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢١١٩    /    تعداد نمایش : ١٧٦٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: