اخبار > اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال 982 مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال 982 مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

با سلام و احترام خدمت دانشجویان گرامی

احتراماً نظر به نزدیک شدن به ایام پایانی نیم‌سال 982، اهم نکات قابل توجه برای شرکت در آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) پایان‌ ترم 982 به شرح زیر اطلاع رسانی می‌شود.

 1. آزمون‌های نیم‌سال 982 به شیوه الکترونیکی (مجازی) در سامانه مشاهده دروس(LMS) به آدرس: http://lms.qhu.ac.ir برگزار خواهد شد.

 2. برای اطلاع از نکات فنی و آموزشی آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) نیم‌سال 982 اینجا را کلیک کنید.

 3. نمره دانشجو در هر آزمون تمام تستی بلافاصله پس از اتمام «بازه زمانی آزمون» قابل مشاهده خواهد بود.

 4. آزمون‌های تستی نمره منفی ندارد.

 5. ضروری است 15 دقیقه پیش از ساعت شروع هر آزمون، به صفحه مربوط به آن آزمون وارد شده و از اطلاعات و توضیحات مختصر مربوط به آزمون و همچنین راه ارتباطی برای رفع مشکلات احتمالی در حین آزمون، مطلع شوید و راس ساعت شروع آزمون صفحه را ««refresh (تازه کردن) کنید. برای انجام سریع این کار می‌توانید از کلید میانبر F5 یا CTRL + F5 بر روی صفحه کلید استفاده کنید.

 6. با توجه به برگزاری آزمون‌های نیم‌سال 982 به شیوه الکترونیکی (مجازی)، زمان و نحوه برگزاری آزمون‌های دانشجویان خارج از کشور نیز مانند سایر دانشجویان می‌باشد.

 7. دانشجویان میهمان حتما میبایست با شماره دانشجویی میهمان خود در سامانه مشاهده دروس(LMS) وارد شده و در آزمونها شرکت کنند.

 8. قبل از شرکت در آزمون، انجام ارزشیابی اساتید و دریافت کارت آزمون ضروری می‌باشد. برای انجام ارزشیابی اساتید و دریافت کارت آزمون اینجا را کلیک کنید.

 

برنامه زمان‌بندی آزمون‌ها

 • برای اطلاع از زمان‌بندی آزمون‌های پایان‌ترم 982 در مقطع کارشناسی (به غیر از دروس ارائه به استاد غیر مشترک و دروس خودخوان) اینجا را کلیک کنید.
 • در مقطع کارشناسی به غیر از آزمون درس روش شناسی مطالعات حدیثی بینا رشته‌ای قرار است کلیه آزمون‌ها به صورت تستی باشد. 
 • برای اطلاع از زمان‌بندی آزمون‌های پایان ترم 982 در مقطع کارشناسی ارشد + دروس خودخوان کارشناسی + دروس ارائه به استاد غیر مشترک اینجا را کلیک کنید.
 • در مقطع کارشناسی ارشد، دروس ارائه به استاد غیر مشترک و دروس خودخوان مقطع کارشناسی متناسب با نظر اساتید آزمون‌ها به صورت تستی، تشریحی و یا تستی - تشریحی برگزار خواهد شد.

نکته مهم: همواره زمان نهایی و ملاک برگزاری آزمون‌ها ، تاریخ و ساعت درج شده مقابل هر درس در کارت ورود به جلسه آزمون می‌باشد.

 

نکته قابل توجه برای دانشجویان درس اصول فقه (1) رشته فقه و حقوق در مقطع کارشناسی

 • دانشجویانی که در نیم‌سال قبل (981) درس اصول فقه (1) با کد 1203000501 (که استاد محترم آن جناب آقای جعفری می‌باشد) را داشته‌اند این درس برای ایشان در نیم‌سال جاری (982) نیز فعال شده است و طبق اطلاع‌رسانی‌های قبلی در صورت تمایل به شرکت در آزمون پایان‌ترم، می‌بایست در آزمون این درس که در تاریخ 1399/04/30 ساعت 14 برگزار می‌شود، شرکت کنند.

 • آزمون درس اصول فقه (1) با کد 122700501 که استاد محترم آن جناب آقای نصرتیان می‌باشد برای دانشجویان ورودی نیم‌سال 981 در تاریخ 1399/04/25 ساعت 8:30 برگزار خواهد شد.

 

نکته قابل توجه برای دانشجویان درس اندیشه اسلامی 1 (مبدا و معاد) رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی

 • دانشجویانی که در نیم‌سال قبل (981) درس اندیشه اسلامی 1 (مبدا و معاد) با کد 1225000302 (که استاد محترم آن جناب آقای ملازاده می‌باشد) را داشته‌اند این درس برای ایشان در نیم‌سال جاری (982) نیز فعال شده است و طبق اطلاع‌رسانی‌های قبلی در صورت تمایل به شرکت در آزمون پایان‌ترم، می‌بایست در آزمون این درس که در تاریخ 1399/04/21 ساعت 11:30 برگزار می‌شود، شرکت کنند.

 

نکته در خصوص اشکالات احتمالی موجود در سوالات

 • کلیه موارد مربوط به سوالات آزمون را فقط از طریق ارسال پیام به آموزشیار و یا استاد محترم درس، در سامانه مشاهده دروس (مودل) و نهایتا تا سه روز بعد از تاریخ آزمون هر درس ارسال کنید. بدیهی است به درخواست‌های ارسالی از طرق دیگر و خارج از بازه زمانی اعلام شده، ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین با توجه به انتخاب تصادفی سوالات و تفاوت سوالات دانشجویان با یکدیگر، برای بررسی دقیق موضوع، اعلام متن دقیق سوال توسط دانشجو ضروری می‌باشد.


 تدابیر پیش‌بینی شده برای مشکلات آزمون‌های الکترونیکی (مجازی)

 • در خصوص دانشجویانی که به دلایل موجه امکان شرکت در آزمون را پیدا نمی‌کنند پس از ارائه و بررسی مستندات در کمیسیون‌های مربوط و موجه تشخیص دادن غیبت در امتحان، تصمیم‌گیری لازم انجام خواهد شد و در صورت تشخیص و تایید کمیسیون‌های مربوط مبنی بر برگزاری آزمون مجدد برای دانشجویان معرفی شده، متعاقباً فرصتی برای برگزاری آزمون دروس ایشان در نظر گرفته می‌شود.

 • لازم به ذکر است در صورت برگزاری آزمون مجدد، نمره آزمون دوم برای دانشجو ثبت خواهد شد و بازه اعتراضات برای این دسته از دروس وجود نخواهد داشت.

 • هیچ‌گونه اعتراض، درخواست رسیدگی و اعلام مشکل از جانب دانشجو، در آزمون‌های مجدد پذیرفته نیست و بررسی دیگری در این خصوص انجام نمی‌شود.

برای ثبت و درخواست بررسی مشکلات آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) دروس خود در کمیسیون‌های مربوط از ساعت فعال شدن آزمون هر درس تا ساعت 8 صبح فردای آن آزمون می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

 

راهنمایی و اطلاعات بیشتر

 • برای آشنایی با شیوۀ برگزاری آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) نیمسال 982 در آزمون مسابقه فرهنگی چهل حدیث عترت از اینجا وارد شوید.

 • برای مشاهده پرسش‌های متداول آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) اینجا را کلیک کنید.

 • برای مشاهده اسامی محرومین از آزمون و نمرۀ امتیازی مشاهده دروس نیمسال ٩٨٢ اینجا را کلیک کنید.

 • برای برقراری ارتباط با پشتیبانی آزمون‌های الکترونیکی(مجازی) در ایام آزمون می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی فنی

  02151290 داخلی 4

آزمون‌های کارشناسی (به غیر از دروس خودخوان و ارائه به استاد غیر مشترک)

  02151290 داخلی 22
 

آزمون‌های کارشناسی ارشد، خودخوان کارشناسی و ارائه به استاد غیرمشترک

02151292708

 

 

 

با آرزوی موفقیت
اداره آزمون و نمایندگی‌ها

 


٠٩:٣٥ - شنبه ١٤ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢١١٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: