اخبار > زمانبندی آزمونهای مقطع کارشناسی ارشد + دروس خودخوان کارشناسی + دروس ارائه به استاد غیرمشترک

 


  چاپ        ارسال به دوست

زمانبندی آزمونهای مقطع کارشناسی ارشد + دروس خودخوان کارشناسی + دروس ارائه به استاد غیرمشترک

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) خدمت دانشجویان گرامی؛

احتراماً پیرو اطلاع رسانی قبلی مبنی بر زمانبندی جدید آزمونهای مقطع کارشناسی به اطلاع می‌رساند، زمان‌بندی آزمون‌های نیم‌سال تحصیلی 982 در مقطع کارشناسی‌ارشد و دروس مقطع کارشناسی ارائه شده با بسته آموزشی (خودخوان) و همچنین زمانبندی آزمونهای ارائه به استاد (غیرمشترک با دروس ارائه شده در ترم 982) تیرماه 1399 به شرح ذیل اعلام می‌شود.

شایان ذکر است با توجه به اطلاع‌رسانی قبلی مبنی بر انجام ارزشیابی دروس مقطع کارشناسی‌ارشد توسط اساتید محترم ، زمانبندی آزمونها و سامانه برگزاری آزمون (مودل یا ادوبی کانکت) ، مطابق نظر ایشان بوده و برای کسب اطلاع از شیوه برگزاری آزمونها و نوع سوالات مطرح شده توسط اساتید (تستی/تشریحی/شفاهی و ...) ، حتما بصورت مستمر به اطلاعیه‌های ذیل دروس در سامانه مشاهده دروس مودل (LMS) مراجعه نمائید.

جهت تسهیل در اطلاع رسانی به دانشجویان زمانبندی آزمونهای مقطع کارشناسی ارشد (دروس رسمی و دروس خودخوان) و آزمونهای مقطع کارشناسی (دروس خودخوان) و همچنین آزمونهای ارائه به استاد - که قبلا در برخی دروس ذیل درس نیز اطلاع رسانی شده است - بصورت کلی اعلام شده است.

نکات قابل توجه :

  • در برنامه ریزی آزمون‌های مذکور سعی شده به نکاتی همچون سطح دروس، رشته‌های تحصیلی و ... توجه شود.

  • در برنامه ریزی آزمون‌ها، عدم تداخل آزمون‌های یک رشته ورودی بر اساس سیر ارائه دروس در نظر گرفته شده است.

  • امکان تداخل آزمون در یک روز برای دانشجویانی که در حال حاضر ورودی متناظری برای ایشان وجود ندارد و یا دانشجویانی که درسی را خارج از سیر ارائه دروس انتخاب می‌کنند، متصور است.

  • برای مشاهده جدول زمان‌بندی دروس مقطع کارشناسی‌ارشد اینجا را کلیک کنید.

  • برای مشاهده جدول زمان‌بندی دروس خودخوان مقطع کارشناسی اینجا را کلیک کنید. (زمانبندی دروس رسمی در اطلاعیه قبلی اعلام شده است)

  • برای مشاهده جدول زمان‌بندی دروس ارائه به استاد (غیرمشترک با دروس ارائه شده در ترم 982) اینجا را کلیک کنید.

 

  برای آشنایی با شیوۀ برگزاری آزمون‌های الکترونیکی نیمسال 982  (که در سامانه مودل برگزار می‌شوند) ، در آزمون مسابقه فرهنگی چهل حدیث عترت از اینجا وارد شوید.

برای اطلاع از نکات فنی و آموزشی آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) نیم‌سال 982 اینجا را کلیک کنید. (لینک آزمونهای مذکور در این اطلاعیه ذیل صفحه هر درس در سامانه مشاهده دروس فعال خواهد شد)

برای مشاهده پرسش‌های متداول آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) اینجا را کلیک کنید.

 

 با آرزوی موفقیت


١٠:٤٩ - دوشنبه ٢ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٠٣    /    تعداد نمایش : ١٤٣٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: