اخبار > زمان‌بندی جدید آزمون‌های نیم‌سال 982

 


  چاپ        ارسال به دوست

زمان‌بندی جدید آزمون‌های نیم‌سال 982

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

با سلام و احترام خدمت دانشجویان گرامی

احتراماً به اطلاع می‌رساند، زمان‌بندی آزمون‌های نیم‌سال تحصیلی 982 به شرح ذیل می‌باشد.

شیوه‌های ارزشیابی دانشجویان:

مقطع کارشناسی: نمره نهایی دانشجو بر اساس ارزشیابی مستمر (فعالیت‌های کلاسی و ...) در طول نیم‌سال تحصیلی و آزمون‎‌های میان ترم و پایان ترم محاسبه خواهد شد.

مقطع کارشناسی ارشد: نمره نهایی دانشجو (در کلیه دروس رسمی, خودخوان و معرفی به استاد) بر اساس ارزشیابی مستمر (فعالیت‌های کلاسی و ...) در طول نیم‌سال تحصیلی و ارزیابی‌های الکترونیکی (مجازی) در سامانه های مرکز (ادوبی و مودل) و طبق برنامه ریزی اساتید محترم محاسبه خواهد شد.

نکته مهم: اطلاع‌رسانی لازم در خصوص آزمون‌ها و فعالیت‌های مستمر از طریق اطلاعیه‌های ذیل دروس در سامانه مشاهده دروس (LMS) انجام خواهد شد لذا مشاهده این اطلاعیه‌ها توسط دانشجویان به صورت مستمر مدنظر قرار گیرد تا با مشکلی در کسب نمرات لازم در دروس نیم‌سال جاری مواجه نشوید. بر این اساس دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد منتظر اعلام زمان‌بندی آزمون‌های خود از این طریق نبوده و برای کسب اطلاع از نحوه و زمان ارزشیابی و برگزاری آزمون‌های خود صرفا به اطلاعیه‌های ذیل دروس در سامانه مشاهده دروس (LMS) مراجعه کنند.

 

نکات قابل توجه ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی:

  • بازه زمانی برگزاری آزمون‌ها بر اساس ابلاغیه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و طبق تقویم آموزشی مصوب شواری آموزشی و پژوهشی دانشگاه، از روز 21 تیر ماه آغاز و تا 8 مردادماه و به صورت الکترونیکی (مجازی) در سامانه مشاهده دروس (LMS) برگزار خواهد شد.

  • در برنامه ریزی آمون‌ها سعی شده به نکاتی همچون سطح دروس، رشته‌های تحصیلی، تعداد دانشجویان و ... توجه شود.

  • در برنامه ریزی آمون‌ها، عدم تداخل آزمون‌های یک رشته ورودی بر اساس سیر ارائه دروس در نظر گرفته شده است.

  • امکان تداخل آزمون در یک روز برای دانشجویانی که در حال خاضر ورودی متناطری برای ایشان وجود ندارد و یا دانشجویانی که درسی را خارج از سیر ارائه دروس انتخاب می‌کنند، متصور است.

  • اطلاع رسانی در خصوص نحوه و زمان برگزاری آزمون‌های دروسی که در جدول زمان‌بندی دروس مقطع کارشناسی موجود نمی‌باشند (صرفا دروس خودخوان و معرفی به استاد غیر مشترک با دروس نیم‌سال 982 که به صورت رسمی ارائه شده) در اطلاعیه‌های ذیل این دروس در سامانه مشاهده دروس (LMS) انجام خواهد شد.

  • برای مشاهده جدول زمان‌بندی دروس مقطع کارشناسی اینجا را کلیک کنید.

 

برای آشنایی با شیوۀ برگزاری آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) نیمسال 982 در آزمون مسابقه فرهنگی چهل حدیث عترت از اینجا وارد شوید.

برای اطلاع از نکات فنی و آموزشی آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) نیم‌سال 982 اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده پرسش‌های متداول آزمون‌های الکترونیکی (مجازی) اینجا را کلیک کنید.

 

موفق و پیروز باشید

اداره آزمون ونمایندگی‌ها


١٣:٣٤ - چهارشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٧١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: