اخبار > مهلت مشاهده دروس و زمان برگزاری آزمون‌های میان ترم و پایان ترم 982

 


  چاپ        ارسال به دوست

مهلت مشاهده دروس و زمان برگزاری آزمون‌های میان ترم و پایان ترم 982
بسم الله الرحمن الرحیمبا سلام و احترام خدمت دانشجویان گرامی

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما به اطلاع می‌رساند با توجه به شیوع ویروس کرونا، درخواست‌های مکرر دانشجویان برای به تاخیر انداختن زمان برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال 982 و همچنین نظر سنجی صورت پذیرفته از دانشجویان در این خصوص، شورای آموزشی پژوهشی دانشگاه با تعویق حدود یک ماهه برگزاری آزمون‌های نیم‌سال 982 و برگزاری آزمون به شیوه الکترونیکی (مجازی) موافقت کرد که بر این اساس نکات زیر خدمت دانشجویان محترم اعلام می‌شود.


زمانبندی مشاهده دروس و برگزاری آزمون‌ها:

عنوان تاریخ
آخرین مهلت مشاهده دروس یک شنبه 8 تیر ماه
امتحانات میان ترم 982 20 تا 27 خرداد ماه
امتحانات پایان نیم‌سال 982 21 تیر ماه تا 9 مرداد ماه
  •  آزمون‌های میان ترم در برخی دروس برگزار می‌شود که لیست دروس و زمانبندی آزمون‌ها به زودی در اطلاعیه‌ای مجزا اطلاع رسانی خواهد شد.

  • با توجه به تعویق زمان آزمون‌های پایان ترم 982 زمانبندی قبلی اعلام شده در زمان انتخاب واحد و همچنین ثبت شده در ناد تغییر خواهد کرد و زمانبندی جدید آزمون‌های پایان ترم 982 متعاقبا مشخص و اطلاع رسانی خواهد شد.
     

شیوه‌های ارزشیابی دانشجویان:

مقطع کارشناسی: نمره نهایی دانشجو بر اساس ارزشیابی مستمر (فعالیت‌های کلاسی و ...) در طول نیم‌سال تحصیلی و آزمون‎‌های میان ترم و پایان ترم محاسبه خواهد شد

مقطع کارشناسی ارشد: نمره نهایی دانشجو بر اساس ارزشیابی مستمر (فعالیت‌های کلاسی و ...) در طول نیم‌سال تحصیلی و ارزیابی‌های الکترونیکی (مجازی) در سامانه های مرکز (ادوبی و مودل) و طبق برنامه ریزی اساتید محترم محاسبه خواهد شد.

 

  • اطلاع‌رسانی لازم در خصوص آزمون‌ها و فعالیت‌های مستمر از طریق سایت مرکز و اطلاعیه‌های ذیل درس در سامانه مودل انجام خواهد شد لذا مشاهده این اطلاعیه‌ها توسط دانشجویان به صورت مستمر مدنظر قرار گیرد تا با مشکلی در کسب نمرات لازم در دروس نیم‌سال جاری مواجه نشوند.


     

با آرزوی موفقیت


١٦:٣٥ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٢٨٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: