اخبار > تطبیق واحد دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی بهمن 98

 


  چاپ        ارسال به دوست

تطبیق واحد دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی بهمن 98

 

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و احترام؛

به اطلاع دانشجویان محترم ورودی بهمن 98 (ترم 982)مقطع کارشناسی رشته‌های علوم حدیث و فقه و مبانی حقوق می‌رساند، با توجه به فعال‌سازی سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، دانشجویانی که در روزهای ثبت‌نام موفق به تحویل ریزنمرات خود (در دانشگاه قبلی) برای انجام تطبیق واحد نشدند، می‌توانند درخواستهای خود را برای معادل سازی دروس از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، منوی درخواست‌های آموزشی زیر منوی تطبیـق واحد ارسال کنند.

چنانچه دانشجویان ریزنمرات (همراه با مهر و امضا) دانشگاه قبلی خود را در اختیار دارند، می‌توانند برای انجام هر چه سریع‌تر معادل‌سازی، ریزنمرات را به آدرس تهران، شهرری، ضلع جنوبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع)، دانشگاه قرآن و حدیث ـ مرکز آموزش الکترونیکی، صندوق پستی: 18735477، کد پستی: 1876943116، تلفن: 51290-021‌ پست کنند.

در غیر این صورت می‌بایست درخواست معادل‌سازی دروس را حداکثر تا روز چهارشنبه 10 اردیبهشت ماه(غیرقابل تمدید) از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، برای انجام امور مربوط (ارسال نامه از مرکز آموزش الکترونیکی به دانشگاه معرفی‌شده) ارسال کنید. با توجه به اینکه ممکن است دریافت ریزنمرات دانشجویان از دانشگاه معرفی‌شده زمان‌بر باشد، لطفا درخواستهای خود را در اسرع وقت ارسال کنید. بدیهی است به درخواست‌هایی که خارج از زمان فوق ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نکات مهم:

  • معادل‌سازی دروس مطابق دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث انجام خواهد شد.

  • معادل‌سازی دروس فقط برای ورودی‌های بهمن 98 مقطع کارشناسی انجام می‌شود و دانشجویان ورودی سالهای گذشته نمی‌توانند درخواست معادل‌سازی ارسال کنند.

  • در ارسال درخواست می‌بایست لیست دروسی که قصد معادل‌سازی دارید (در همه‌نیم‌سالهای تحصیلی مقطع قبلی) به همراه اطلاعاتی از جمله نام کامل دانشگاه قبلی، نام کامل رشتۀ قبلی، آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی یا صندوق پستی دانشگاه قبلی و... ارسال کنید.

  • در صورت تأیید تطبیق واحد دانشجو توسط مدیر گروه آموزشی، امکان جایگزین کردن دروس، مشروط بر ارائۀ دروس در ترم 982 و با مسئولیت دانشجو (به دلیل از دست دادن زمان) با هماهنگی کارشناس رشته، وجود دارد. درخواست جایگزینی دروس نیز می‌بایست از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM ارسال شود. بدیهی است تا تأیید تطبیق واحد و جایگزین‌شدن درس، دانشجو می‌بایست امور درس انتخاب‌شده را (مشاهده جلسات، تمارین، شرکت در جلسات آن‌لاین و ...) پیگیری کند.

لینک‌های مفید:

برای ارتباط تلفنی با کارشناس رشته مقطع کارشناسی رشته‌های علوم حدیث و فقه و مبانی حقوق می‌توانید در روزهای یک‌شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 تا 11:30 با شماره تماس 021-51290 داخلی 14 ارتباط برقرار کنید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی

 


٠٩:٥٨ - سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: