اخبار > ثبت نتایج اعتراضات نیم‌سال 981 در سامانه ناد

 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نتایج اعتراضات نیم‌سال 981 در سامانه ناد

 

 

 

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

احتراماً ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی دانشجویان گرامی، به اطلاع می‌رساند، با توجه به اتمام بازنگری اعتراضات ارسالی، تغییرات نمرات آزمون‌های پایان نیم‌سال 981 در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (ناد) وارد شده است.


نکات قابل توجه:

  • با عنایت به تاخیر در اعلام نمرات دو درس فقه استدلالی 3 در رشته فقه و حقوق مقطع کارشناسی ارشد و درس آمار در رشته روانشناسی مقطع کارشناسی ارشد و نرسیدن نمرات این دو درس به بازه اعتراضات، اعتراض به این دو درس از امروز چهار شنبه بیست و یکم اسفند ماه تا ساعت 24 روز جمعه بیست و سوم اسفند ماه فعال می‌باشد، لذا دانشجویان محترمی که در آزمون این دو درس در نیم‌سال 981 شرکت کرده بودند می‌توانند در بازه زمانی اشاره شده اعتراضات احتمالی خود را نسبت به نمرات این دروس در سامانه ناد ثبت کنند.

  • با توجه به ثبت تغییرات نمرات در سامانه آموزشی ناد، دانشجویانی که علی‌رغم ارسال اعتراض، تغییر نمره‌ای را در سیستم ناد مشاهده نمی‌کنند، بدین معنی است که اعتراض آنها از نظر اساتید وارد نبوده و در نتیجه نمره‌شان تغییر پیدا نکرده است.

  • صرفا تعداد محدودی از اعتراضات همچنان در دست بررسی می‌باشد که ان شا الله بلافاصله پس از تعیین تکلیف نهایی توسط اساتید محترم، نتایج این موارد نیز در سامانه ناد ثبت خواهد شد.

  • در بررسی و بازنگری مجدد، نهایت دقت، تامل و مساعدت توسط اساتید و آموزشیاران محترم انجام شده است، لذا از ارسال هرگونه درخواست بررسی مجدد - بالاخص برای کارشناسان آزمون - خودداری نمائید.

  • با توجه به اینکه در برخی دروس طبق نظر اساتید محترم ارفاق کلی شده است، کلیه دانشجویان (حتی کسانیکه اعتراض ثبت نکرده بودند) حتما نمرات خود را مجدداً مشاهده نمایند.

 

با آرزوی موفقیت
مدیریت آزمون و نمایندگی‌ها


١٦:٢٢ - چهارشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٨    /    عدد : ٢٠٣٥    /    تعداد نمایش : ٢١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: