اخبار > اعلام نقص مدارک دانشجویان جدیدالورود(ورودی مهر 98)

 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام نقص مدارک دانشجویان جدیدالورود(ورودی مهر 98)

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و عرض ادب؛

احتراما به اطلاع کلیه دانشجویان ورودی مهر 98 (مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد) می‌رساند، وضعیت پرونده آموزشی ایشان بررسی و نواقص موجود در صفحه استعلام نقص مدارک پرونده آموزشی، ذیل زیر منوی بایگانی در منوی خدمات آموزشی در سایت مرکز اعلام شده است.

پیرو اطلاع‌رسانی قبلی و زمان تعیین‌شده در کاربرگ تحویل مدارک آموزشی، برای برطرف‌کردن نقص مدارک، کلیه دانشجویان ورودی مهر 98 می‌بایست حداکثر تا 30 آذر 98 نسبت به رفع نقص مدرک خود اقدام کنند. در غیر این صورت پس از اتمام مهلت اعلام شده، در این مرحله دانشگاه هر یک از اقدامات زیر را در دستور کار قرار خواهد داد:

  • جلوگیری از ورود دانشجو به «سامانه ارتباط با دانشجویان SRM» و عدم ارسال درخواستهای آموزشی؛

  • عدم اعمال تخفیفات دانشجویانی(در صورت درخواست دانشجو)؛

  • عدم دسترسی به «سامانه مشاهده دروس» برای نیم‌سال آتی؛

  • و .... ؛

چند نکته:

  1. در به‌روزرسانی اخیر نقص مدرک دانشجویان ورودی سالهای گذشته نیز اعمال شده است.

  2. به دلیل اهمیت موضوع و اطلاع‌رسانی نقایص پرونده آموزشی، در صورت عدم رفع نقص پرونده، عواقب ناشی از اقدامات انجام‌شده به عهده دانشجو خواهد بود.

  3. دانشجویان مقطع کارشناسی، برای اخذ تاییدیه تحصیلی، لازم است کپی مدرک خود (دیپلم نظام قدیم، دیپلم نظام جدید و پیش‌دانشگاهی) را به یکی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت محل سکونت خود برده و درخواست صدور و ارسال تاییدیه تحصیلی به دانشگاه قرآن و حدیث را دهند. دانشجویانی که بجای مدرک پیش دانشگاهی، مدرک سطح یک یا مدرک کاردانی اخذ نموده‌اند، می‌بایست برای تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم خود اقدام کنند و تاییدیه تحصیلی مدرک کاردانی یا سطح یک ایشان توسط دانشگاه با محل تحصیل قبلی مکاتبه و پیگیری خواهد شد.

  4. تاییدیه تحصیلی مدرک مقطع قبلی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد توسط دانشگاه مکاتبه و پیگیری خواهد شد. با توجه به اینکه یکی از شرایط مهم صدور مدرک، دریافت تاییدیه تحصیلی می باشد، لازم است دانشجویان ترم آخر، با بخش بایگانی مرتبط شده و از دریافت تاییدیه تحصیلی اطمینان حاصل نمایند.

  5.  آدرس پستی دانشگاه قرآن و حدیث: قم، بلوار پانزده خرداد، چهار راه نوبهار، بعد از شهرک جهاد، مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث، مرکز آموزش الکترونیکی کد پستی 3714854913، بخش بایگانی مرکز آموزش الکترونیکی.

  6. برای ارتباط با کارشناس بایگانی می‌توانید در روزهای یک‌شنبه تا چهارشنبه با شماره 02151290 داخلی 15 از ساعت 10 الی 11:30 تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.
 اداره خدمات آموزشی

 


١٣:٤٣ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٩٥    /    تعداد نمایش : ١١٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: