اخبار > برگزاری آزمون معرفی به استاد در آبان‌ماه

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون معرفی به استاد در آبان‌ماه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 با سلام و عرض ادب

احتراما به استحضار دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند، مدیریت آموزش در نظر دارد برای حل مشکل آموزشی برخی دانشجویان فارغ‌التحصیل و مساعدت با ایشان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ 28 و 29 آبان‌ماه آزمون معرفی به استاد برگزار نماید. لذا دانشجویانی که شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد را دارند می‌بایست از طریق درخواست رسیدگی ویژه در سامانه ارتباط دانشجویی (SRM) حداکثر تا روز جمعه مورخ 10 آبان‌ماه اقدام به ارسال درخواست برای کارشناس رشته خود کنند.

شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

  • مقطع کارشناسی: در صورتی که دانشجو در آخرین نیمسال تحصیلی برای دانش آموختگی حداکثر 2 درس نظری داشته باشد، با تأیید گروه آموزشی و با رعایت سقف واحدهای آن نیمسال می‌تواند دروس را به صورت معرفی به استاد در آن نیمسال بگذراند.

  • مقطع کارشناسی‌ارشد: چنانچه دانشجو حداکثر تا دو درس موفق به کسب نمره قبولی در نیمسال‌های گذشته نشود، می‌تواند دروس مورد نظر را به پیشنهاد گروه و تأیید شورای آموزشی مؤسسه به صورت معرفی به استاد مجدداً اخذ کند.

بر همین اساس دانشجویانی که در نیم‌سال جاری (ترم 981) انتخاب واحد در سامانه ناد ندارند و آخرین نیم‌سال تحصیلی ایشان تابستان 98 (ترم 973) به قبل بوده است، می‌‌بایست کارنامه تحصیلی خود را با ترم‌بندی ورودی و رشته مرتبط مطابقت دهند و  چنانچه همه دروس را [به غیر از دو درس نظری در مقطع کارشناسی و یک درس (یا دو درس با نمرۀ رد شده) در مقطع کارشناسی‌ارشد] گذرانده باشند، در بازه زمانی اعلام‌شده (حداکثر تا روز جمعه مورخ 10 آبان‌ماه) فرصت دارند از طریق درخواست رسیدگی ویژه در سامانه ارتباط دانشجویی (SRM)، درخواست خود را برای کارشناس رشته ارسال کنند. حتما در ارسال درخواست، اطلاعاتی از قبیل نام دروس باقیمانده به همراه کد دروس، شماره تماس و حوزه آزمون نیز ذکر شود.

بدیهی است وضعیت تحصیلی دانشجویانی که درخواست ارسال کرده‌اند بررسی و در صورت مشمول بودن، هماهنگی لازم برای برگزاری معرفی به استاد در بازۀ زمانی اعلام شده انجام می‌شود. با توجه به اطلاع‌رسانی در این زمینه، درخواست‌های خارج از بازه بررسی نخواهد شد و دانشجویان می‌بایست درخواست خود برای دوره بعدی برگزاری آزمون معرفی به استاد (اسفندماه) ارسال کنند.

موفق و پیروز باشید.
اداره خدمات آموزشی

 


١٣:٢١ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٥٠    /    تعداد نمایش : ٨٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: