اخبار > بازه حذف و اضافه نیم‌سال اول تحصیلی 99-98

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازه حذف و اضافه نیم‌سال اول تحصیلی 99-98

 

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و عرض ادب؛

به استحضار دانشجویان محترم می‌رساند بازه حذف و اضافه نیم‌سال اول تحصیلی 99-98 (ترم 981) از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 13 مهر الی ساعت 24 روز یک‌شنبه مورخ 14 مهر ماه می‌باشد.

نکات مهم:

  1. حذف و اضافه فقط برای دانشجویان مقطع کارشناسی فعال خواهد شد و دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد در صورت تمایل به حذف و اضافه باید از طریق «سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM» فقط در بازه حذف و اضافه(13 و 14 مهرماه) نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند، درخواست‌ها توسط کارشناس رشته بررسی و نتیجه به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

  2. مطابق آیین‌نامه آموزشی مقطع کارشناسی، هر دانشجو می تواند در بازه حذف و اضافه، حداکثر دو درس از دروس انتخابی خود را با رعایت نکات آموزشی (با رعایت قوانین کف و سقف و پیش نیازی) حذف کند. همچنین می تواند حداکثر دو درس را با رعایت نکات پیش نیازی انتخاب نماید.

  3.  آن دسته از دانشجویانی که تاکنون اقدام به انتخاب واحد نکرده‌اند(در مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد)، این فرصت را خواهند داشت که در تاریخ‌های ذکر شده اقدام به انتخاب واحد با تأخیر نمایند.

  4. دانشجویانی که در بازه انتخاب واحد، دروس خود را انتخاب کرده بودند ولی به دلایلی انتخاب واحد آنان وضعیت «تأیید انتخاب واحد توسط دانشجو» یا «تأیید انتخاب واحد توسط آموزش» را ندارد، می بایست نسبت به اصلاح انتخاب واحد خود در این بازه اقدام کرده و اصلاحات لازم را انجام دهند. در غیر این صورت پس از اتمام بازه حذف و اضافه، انتخاب واحد این دسته از دانشجویان کاملا حذف خواهد شد و این نیم‌سال را از دست خواهند داد. وضعیت‌های ناقصی که باید توسط دانشجو اصلاح یا پیگیری شود شامل موارد ذیل می باشد: [ثبت نامعتبر انتخاب واحد توسط دانشجو / ثبت معتبر انتخاب واحد توسط دانشجو / عدم رعایت کف انتخاب واحد / عدم رعایت سقف انتخاب واحد]

  5. پیرو هماهنگی صورت‌گرفته با مدیران گروه‌های علمی دانشگاه، دانشجویان رشته‌های «علوم‌حدیث» و «علوم و معارف‌قرآن» بدون نیاز به رعایت پیش‌نیاز، می‌توانند اقدام به انتخاب واحد نمایند. این دسته از دانشجویان چنانچه با پیام «غیر معتبر بودن درس» مواجه شدند، از طریق «سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM» منوی «درخواست رسیدگی ویژه» از کارشناس رشته مربوط پیگیری نمایند.

  6. برای ارتباط با کارشناسان رشته و دیگر همکاران اداره خدمات آموزشی با شماره‌های اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما در روز و ساعت پاسخگویی همکاران ارتباط برقرار نمایید.

سمت

نام

روز و ساعت پاسخگویی

شماره تماس

کارشناس مقطع کارشناسی‌ارشد(کلیه رشته گرایشها)

سرکار خانم برین

یک‌شنبه تا چهارشنبه 10 تا 11:30

021-51290 داخلی 11

کارشناس رشته‌ علوم قرآن و حدیث

جناب آقای وحید نوذری

یک‌شنبه تا چهارشنبه 10 تا 11:31

021-51290 داخلی 12

کارشناس رشته‌های روانشناسی و علوم و معارف قرآن

سرکار خانم خسروی

یک‌شنبه تا چهارشنبه 10 تا 11:32

021-51290 داخلی 13

کارشناس رشته‌های فقه و حقوق و علوم حدیث

سرکار خانم صمدی

یک‌شنبه تا چهارشنبه 10 تا 11:33

021-51290 داخلی 14

بایگانی

سرکار خانم قدس

یک‌شنبه تا چهارشنبه 10 تا 11:34

021-51290 داخلی 15

دانش آموختگان

جناب آقای صادق وره زردی

یک‌شنبه تا چهارشنبه 10 تا 11:35

021-51290 داخلی 16

لینک های مفید:

  •  برای مشاهده لیست دروس ارائه شده در حذف و اضافه  اینجـــــــا را کلیک کنید.

  • برای مشاهده اطلاعیه انتخاب واحد اینجـــــــا را کلیک نمائید.

موفق و پیروز باشید.
 اداره خدمات آموزشی

 


١٠:٣٧ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٣٩    /    تعداد نمایش : ١٢٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: