اخبار > فعال شدن مرحله سوم اعتراض به نمرات آزمون‍‌های نیم‌سال 972

 


  چاپ        ارسال به دوست

فعال شدن مرحله سوم اعتراض به نمرات آزمون‍‌های نیم‌سال 972

 

   

 

 

 

 

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

احتراماً ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان گرامی، به اطلاع می‌رساند، نمرات آزمون‌های پایان ترم درس مبانی جرح و تعدیل(مبانی جرح و تعدیل و جریان شناسی روات) در رشته های نهج البلاغه،تفسیر اثری و کلام و عقاید و همچنین دو درس سلامت و شادکامی و روش فهم روانشناختی متون دینی در رشته روانشناسی از مقطع کارشناسی ارشد در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (ناد) وارد شده است. لذا بر این اساس مرحله سوم اعتراض به نمرات صرفا برای این دروس فعال شد.

لازم به ذکر است بخشی از نتایج بررسی اعتراضات ثبت شده در مرحله اول و دوم در سامانه آموزشی ناد اعمال شده است و نتایج اعتراضات باقی دروس پس از اعلام اساتید محترم در سامانه ناد ثبت خواهد شد.
 

جهت مشاهده نمرات نهایی می‌توانید از مسیر ذیل استفاده کنید

     - منوی ثبت نام دروس دانشجو - لینک مربوط به مشاهده کارنامه

همچنین ریز نمرات خود را نیز می‌توانید از مسیر ذیل مشاهده کنید

     - زیرمنوی مدیریت مالی نیم‌سال‌های تحصیلی، ذیل منوی ثبت نام دروس دانشجو - آیکن لیست نمرات (در صفحه باز شده روی لینک 972  و سپس روی آیکون آخرین صفحه کلیک کنید)

     - لازم به ذکر است با عنایت به طرح آزمایشی ورود نمرات دروس توسط اساتید محترم در سامانه ناد، ریز نمرات دروس آزمایشی در سامانه ناد ثبت نمی شود.(برای مشاهده این دروس اینجا کلیک کنید) 

 

 نکات قابل توجه

  • ثبت اعتراض برای سه درس فوق الذکر، از امروز پنج شنبه مورخ 10 مردادماه 98 تا جمعه 25 مردادماه 98 امکان پذیر می باشد.

  • در این مرحله از اعتراضات صرفاً اعتراضات ثبت شده برای سه درس فوق الذکر بررسی خواهد شد.

  •  تاکید می شود اعتراض به نمرات دروسی که در مرحله اول و دوم فعال شده بود، در صورت ثبت در بازه جدید به هیچ عنوان بررسی نخواهد شد.

  • صرفا اعتراض به نمره یک درس روابط مثبت که تا امروز مورخ 10 مردادماه 98 در سامانه آموزشی ناد ثبت نشده است پس از تصحیح توسط اساتید و ثبت نمرات آن در سامانه ناد فعال خواهد شد.

 

 شایان ذکر است تنها به مواردی از اعتراض که به شیوه درج شده در راهنمای ثبت اعتراضات توضیح داده شده است، بررسی و ترتیب اثر داده خواهد شد، قبل از اقدام به ارسال اعتراض، حتماً راهنمای ثبت اعتراضات را از اینجا دقیقا مطالعه نمائید لازم به توضیح است موارد ارسالی اعتراضات از طرق دیگر به هبچ وجه بررسی نخواهد شد.

    - نتایج بررسی نظرات در خصوص سوالات آزمون‌های تستی ذیل منوی آزمون و نمایندگی‌ها، زیر منوی آژمون، صفحه مشاهده پاسخنامه آزمون‌ها، آرشیو پاسخنامه آزمون‌های پایان ترم نمیسال 951 به بعد، در کادر توضیحات ارائه شده است و نظرات در خصوص آزمون‌های تشریحی نیز توسط اساتید محترم در حین تصحیح مدنظر قرار می‌گیرد.برای مشاهده اینجا را کلیلک کنید

     - اعتراض به نمرات متعاقباً و به مدت محدود در سامانه آموزشی ناد فعال و اطلاع رسانی خواهد شد. نتایج اعتراض به نمرات معمولا تا قبل از بازه حذف و اضافه مشخص شده و در صورت تغییر نمره در کارنامه دانشجو ثبت خواهد شد.

    - جهت پیگیری هر گونه مشکل در خصوص اعلام نمرات، از طریق سامانه ارتباط با دانشجویان(SRM)، با ثبت درخواست رسیدگی ویژه مکاتبه نمائید. توجه داشته باشید که در متن درخواست حتما شماره دانشجویی، نام درس، حوزه آزمون و کد نیم سال تحصیلی را قید نمائید تا درخواست شما بررسی شود.

لازم به ذکر است با توجه به آئین نامه آموزشی دانشگاه، مرکز و اساتید محترم دانشگاه تا دو ترم موظف به نگهداری برگه‌های آزمون‌ها می باشند، لذا در صورت عدم اعلام نمرات(در صورت عدم قرار داشتن در لیست محرومین از آزمون) حتما در اسرع وقت از کارشناسان آزمون پیگیری نمائید، چون پس از مدت ذکر شده امکان بررسی و اعلام نمره عملا ممکن نخواهد بود و مرکز هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

برای ورود به سامانه آموزشی ناد اینجا را کلیک نمائید.

 

  با آرزوی موفقیت
مدیریت آزمون و نمایندگی‌ها

 


١٢:٢٦ - دوشنبه ٢٤ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٧١    /    تعداد نمایش : ١٨٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: