اخبار > انتخاب واحد تابستان 98(ترم 973)- به روز شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب واحد تابستان 98(ترم 973)- به روز شد

 

 

 

 

 

باسمه تعالی

با سلام و عرض ادب؛

احتراماً به استحضار دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند، برنامه آموزشی نیم‌سال تابستان 98 (ترم 973) به شرح ذیل اعلام می‌شود:

برنامه تاریخ
انتخاب واحد ساعت 10 صبح 18 تیرماه تا ساعت 24 مورخ 19 تیرماه
آغاز ترم تحصیلی و شروع کلاسها 25 تیر 98
بازه برگزاری امتحانات 2 تا 7 شهریور 98

نکات آموزشی:

  1. مهم: با توجه به اینکه بررسی انتخاب واحد دانشجویان در ترم 973 توسط کارشناسان رشته پس از نهایی‌شدن نمرات(پس از اتمام مهلت بررسی اساتید به درخواست اعتراضات به نمرات) انجام می‌شود، لذا دروس انتخابی دانشجویان به صورت مشروط در سامانه مشاهده دروس فعال می‌شود. چنانچه پس از بررسی کارشناسان رشته‌ها، دانشجو(یانی) شرایط انتخاب واحد(مشروطی 3 ترم و...) در ترم 973 را نداشته باشند، انتخاب واحد ایشان در سامانه ناد رد و دروس در سامانه مشاهده دروس غیرفعال خواهد شد.

  2.  سقف تعداد واحد برای مقطع کارشناسی در نیم‌سال تابستان، 6 واحد می‌باشد. فقط دانشجویانی که در نیم‌سال تابستان دانش‌آموخته می‌شوند،می‌توانند با ارسال درخواست رسیدگی ویژه از طریق سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM، با تأیید کارشناس رشته تا سقف 8 واحد انتخاب کنند.

  3. منبع آموزشی دروس فقه (9) و اصول فقه (5)، صرفاً فایل صوتی خواهد بود و درس حقوق تجارت (2) نیز به صورت ارائۀ آن‌لاین می‌باشد.

  4.  دانشجویانی که نیم‌سال آخر خود را سپری می‌کنند، نیازی به رعایت پیش نیازی دروس ندارند. لذا چنانچه در انتخاب واحد خود با مشکل عدم رعایت پیش نیازی مواجه شدند، نسبت به ثبت دروس اقدام نموده و سپس با ارسال درخواست رسیدگی ویژه از طریق سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM، مراتب را اطلاع دهند.

  5. در نیم‌سال تابستان بازه‌های حذف و اضافه و انتخاب واحد با تأخیر وجود ندارد؛ لذا برای کسانی که در بازۀ اعلام شده نتوانند انتخاب واحد انجام دهند، امکان در نظر گرفتن مهلت مجدد وجود ندارد.

  6. طبق هماهنگی با مدیران گروه، فقط دانشجویان رشته های علوم حدیث و علوم و معارف قرآن نیازی به رعایت پیش نیاز در انتخاب واحد ندارند؛ دانشجویان توجه نمایند پس از انتخاب دروس مورد نظر در صورت مواجه شدن باپیام غیر معتبر بودن دروس، درخواست رسیدگی ویژه برای معتبر کردن دروس از طریق  سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM ارسال کنند.

لینک‌های مفید:

  • برای مشاهده لیست دروس ارائه‌شده ترم 973 اینجــــــــــــــــــا را کلیک کنید.

  • برای اطلاع از وضعیت پیش‌نیازی و جدول سیر ارائۀ دروس اینجا را کلیک کنید.

  •  برای مشاهدۀ راهنمای انتخاب واحد در سیستم جامع اطلاعات آموزشی ناد اینجا را کلیک کنید.

  •  دانشجویان گرامی‌ حتماً نکات مربوط به مالی ـ دانشجویی را از اینجا مطالعه کنید.

در پناه حق باشید
 اداره خدمات آموزشی

 


٠٩:٤٧ - يکشنبه ٢ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٤١    /    تعداد نمایش : ٣١٨٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: